Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnénik! Engedélyezik a...

Védőnénik! Engedélyezik a kisbabát és 2 kutyát 1 lakásban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok védő néni, de nekünk 1 kutya van a lakásban a baba mellett, és senki nem mondott rá semmit. A védőnőm is csak annyit mondott, hogy máshol is van kutya, ott sincs gond belőle. Gondolom ápoltak, oltottak, féreg hajtottak a kutyák, és gondolom van külön fekhelyük is. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle.
2011. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnénim azt mondta, ha tiszta és féreghajtott akkor nincs gond. Az enyém még a szőrét sem hullajtja.
2011. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ismerősöméknek 3 nagytestű kutyájuk, egy macskájuk és még egyéb kinti és benti állataik is vannak kisbaba mellé. Szerintem elég sok gyerek felnőtt egészségben állatok mellett már... ha ésszel és amíg picike a baba, nagyjából higiénikusan elkülönítve meg tudják oldani az állattartást, nem hiszem, hogy baj lenne belőle.
2011. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az kellene, hogy a védőnéni engedélyezzen valamit...

Legfeljebb tanácsolhat.

2011. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából én annak örülnék, ha nem engedné... A Párom kutyái, 11 éve élnek bent a lakásban. Belehalnának ha most elkerülnének máshová. Én nem szeretem ha bent vannak... magam miatt még elviselném, de ha babát szeretnénk... Mik a tapasztalatok azoknál akiknél bent élnek a kutyik is?
2011. okt. 15. 10:32
 6/19 anonim ***** válasza:

Amugy is, a vedono nem orvos, ha az orvosok annyit tevednek... Tanacsikat ad a vedono, de at is kell gondolni. En inkabb az orvosra hallgatok.

Mekkora lakas es mekkora a ket kutya? Mert ettol is fugg.

De, ha oltva, feregtelenitve vannak es tisztan vannak tartva, nem kell megvalni toluk! Nekunk is van kutyank a baba mellett, az orvosok meg orulnek is, mikor megemlitem, hogy gond-e. Mert, a babanak is jo, a fejlodesenek.

Persze, ha ket szobas lakas es ket ujfullandi van, en is meggondolnam.

2011. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Francia bulldogok. Engem az frusztrál, hogy egymás golyóját nyalogatják, utána meg úgy megy a kisbabához... Nem lehet lerakni a földre, hogy kússzon- másszon, mert összeverekednének, hogy ki vigyázzon rá. Nem vagyok higiénia mániás, de de lakásban max hörcsög meg ilyen kis apróságok :(

Vagy én gondolom rosszul?

2011. okt. 15. 10:44
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Mekkora dögök? Vagy gyerek, vagy kutya!
2011. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek felénél van állat és baba is!Nincs ezzel semmi baj!
2011. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor valahogy túlteszem magam ezen, hogy én dramatizálom túl a dolgot. 24 évig megszokni valamit, és arról lemondani :) Hűha.. :)
2011. okt. 15. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!