Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem emelkedik a hőm a...

Ha nem emelkedik a hőm a lutealis szakaszban, azon tud segíteni az orvos?

Figyelt kérdés

Hat hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül( kb 5 éves gyógyszer szedés után). Lassan 2 hónapja vezetem a hőmérsékleti görbét, de nekem úgy tűnik, mintha nem igazán lenne oké. A hőmérséklet csak alig alig emelkedett az első hónapban, ebben a hónapban pedig egyáltalán nem volt még emelkedés, pedig lassan meg fog jönni. És ilyen tojásfehérje szeru nyákom sincs egyáltalán.


[link] az első görbe


[link] A mostani görbe



Azt sejtem, hogy valami hormonális probléma lehet, de vajon tud ezen segíteni a doki? Valaki volt már ugyanígy?


2019. okt. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

A hormonproblémán CSAK az orvos tud segíteni.

Ez a hőgörbe dolog nem tudom miért lett divat, de annyira nem lehet rá adni, hogy az nem igaz. Az se feltétel, hogy peteéréskor legyen tojás nyák. Menj dokihoz, és vizsgáltasd ki magad, ennél mi sem tudunk jobbat mondani :)

2019. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező sokat emelkedni, csak ovu után kell, ami neked megtörténik. Esetleg progeszteron lehet kevés, érdemes lenne nézetni. ovu után 7 nappal. Alapvetően nincs baj a görbével.
2019. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Egy időben kellene mérni, vagy legalábbis maximum fél órán belül, mert ez így nagyon össze vissza van. Lehet csak ennyi a baj :)
2019. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második görbén nem volt peteérés, hiába húzta be a rendszer.

A két tizedes emelkedés elég lenne, ha 3 napig tartana egymás után a control line felett.

De ez ígyis-úgyis értékelhetetlen mert 1 órás eltérések vannak a mérésekben.

Én 4 hónapja hőmérőzök, de mindig +/- 10 percen belül mérek, hüvelyben. Hétvégén is órára kelek, mérek és visszaalszok.

Azért mert így a legpontosabb. Ha a szabályokat nem tartod be a hőgörbézésnél, akkor felesleges vele vesződni. Ezt nem rosszból írom.

De ha már csinálod akkor csináld pontosan.

2019. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!