Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Szetintetek mi lehet ez,...

Rozsa24 kérdése:

. Szetintetek mi lehet ez, baj van, vagy mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán csináltam egy tesztet, mert több mint egy hónapig késett, a teszt pozitív lett, igaz halványan látszik a második csík. Ma viszont van valami barnás világos pirosas rózsaszínes vérzésem. Csak a vesém fáj egy kicsit mint amikor rendesen megjött. A melleim nagyon fájnak. Szültem már, van egy 5éves lányom, de ez most nem tudom mi.
2019. okt. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán vetélés? Orvoshoz miért nem mentél? Mégis mire vársz??
2019. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos?
2019. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy csak egy hónap késésnél teszteltél? Én már rég elmentem volna orvoshoz. Ha terhesség alatt vérzés jelentkezik mindig el kell menni orvoshoz.
2019. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem rég költöztem el egy másik országban, Magyarból és itt még nem tudom mi hogy van.

Tesztet meg csináltam már hamarabb is, de akkor nem mutatott semmit. Egy hét után csináltam másikat. Ami mult hét szerdán történt,akkor meg jelent egy halvány második csík.

Folyamatban van az orvosi vizsgálat.

2019. okt. 7. 19:39
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon félek. Mással is volt már ilyen?

Mert szültem már egyszer, de ilyen nem volt.

2019. okt. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!