Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! A barátnőmnek már megkellett...

! A barátnőmnek már megkellett volna jönnie 3napja de még mindig nem jött meg vedeleztünk a legvastagabb gumit hasznaltuk es mindig kihuztam idoben es nagyon stresszelunk hogy ne hogy terhes legyen valami valami tipp?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A guminak pont az a lényege, hogy nyugodtan beleélvezhetsz, nem kell kihúznod időben... Na mindegy.

De ugye tudod, hogy nemcsak terhesség miatt késhet neki?

2019. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AkireM ***** válasza:
55%

Ha késik mar egy terhessegi teszt kimutatja!

Filleres dolog dm-be vagy rossmanba!

Ha pozitiv , akkor gyorsan doki!

2019. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tipp? terhessegi teszt.
2019. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legvastagabb gumit és terhességre gyanakszol??? Mi van???
2019. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A "mindig kihúztam időben" részt kifejthednéd. Nem mindegy hogy vastag gumi és pluszban kihúzod időben, vagy pedig vastag gumi egyszer máskor meg kihúzod időben. Utóbbinál simán lehet terhes.
2019. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vastag gumit hasznalok mindig es probalom kihuzni idoben!
2019. okt. 8. 20:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval végig rajtad volt. Akkor mi a kérdés???
2019. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az hogy probaltam mindog kihuzni de lehet hogy nem midnig sikerult es lehet hog egy kicsit beleelveztem es felek hogy pont kilyukadt es hogy amiatt nem jon meg
2019. okt. 8. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha megsérül a gumi, azt észre lehet venni, mert szét is szakad utána szex közben.
2019. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Atya ég... Ha már annyira felnőttek vagytok, hogy szexeltek, tudjátok már a dolgokat... És ha késik, tessék venni egy tesztet és szépen megcsinálni. Nem hiszem amúgy, hogy terhes lenne.
2019. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!