Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok, egyre...

Mióta terhes vagyok, egyre több illat/szag zavar. Akinek volt hasonló meddig tartott? Van rá jó tipp esetleg, hogy legyen ennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
Konkrétan az öblítő, illatosító amit eddig használtunk már zavar. De a legrosszabb, hogy van két kutyánk akiket imádok, de büdösnek érzem őket. Pedig tiszták és kb két hete fürödtek, de nekem már pár nappal később feltűnt valami fura szag rajtuk.

2019. máj. 12. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a terhességgel jár így védekezik a szervezet, ha megszültél majd elmúlik.

Gondolj bele , ez mind azért van hogy védje a szervezet a babát, ha mondjuk lenne valahol egy gázszivárgás , a terhes nő egyből megérzi, és elmegy a helyről ezzel mentve a magzatot ( is ).

2019. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A kutyaknak ha tisztak is ugymond van szaguk.
2019. máj. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez ilyen. A világon semmit nem tehetsz, ha szerencséd van azok közé tartozol akiknek hamar elmúlik.


Én szerencsés voltam csak néhány hétig voltam érzékeny a szagokra. De akkor volt néhány dolog amitől teljesen kész voltam. Ilyen volt az összes hús, vagy hús alapú készítmény. Méterekről megéreztem ha valaki pl sonkát evett és már nyitottam is az ablakot, annyira zavart. De ahogy jött, úgy ment ez a kellemetlenség. Lett helyette csomó másik... 😆

2019. máj. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem tart ki a végéig. ☺️
2019. máj. 12. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ez van, először az a szappan idegesített, ami régen a kedvencem volt. aztán a hús és a kávé. Szóval kb minden ami régen fontos volt :D

Addig örülj, amíg a férjed szagát nem érzed büdösnek, sok olyat hallottam, hogy egy kismama nem bírja elviselni a férjét a szobában, ez nagyon rossz lehet

2019. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is ez volt de hálistennek néhány hét alatt elmult.
2019. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a 12.héten minden tünet elmúlt. Addig volt szagundor, hányinger, szédülés és ilyen finomságok. Most 32 hetes vagyok és azóta csak a rossz szájíz jön elő néha, de az sem vészes.
2019. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálam 14 hét után múlt el. A hűtőt befogott orral nyitottam ki. Ha főztem csak beszaladtam a konyhába, gyorsan megkavartam a kaját és futás vissza a nappaliba. Volt hogy egy hétig a párom gyors kaján élt mert nem bírtam az étel illatát én meg csak pirítóst és kekszet ettem. A páromat sem viseltem el magam mellet ha be fújta magát parfümmel
2019. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!