Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a szellemcsikos teszt?

Milyen a szellemcsikos teszt?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tud kepet mutatni

2019. okt. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A gyakorira feltoltott “ lattok vmit?” Kerdeseknel 10bol 9 ilyen..
2019. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
😀nezeggettem itt de sok kepet nem tudok megnyitni
2019. okt. 8. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudnak feltölteni képet,mert ilyen nincs!Ezt valamelyik idiota kitalálta és a többi meg utánozza.Ha egy teszt halvány pozitív,akkor terhes vagy,ha nem vagy terhes nézegetheted évekik akkor sem lesz rajta semmi.Tehát ez egy akkora baromság amilyet életembe nem hallottam,csak itt.
2019. okt. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2019. okt. 9. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Azt akkor mondják, amikor nagyon teherbe akarnak esni, és nagyítóval vadásszák a második csíkot, ami nincs ott. Az elvetemültebbje szétszedi a tesztet is, a legdurvább meg még negatívba is teszi a fotót, hátha majd akkor... nah és a lényeg, hogy az ilyen vadászatoknál feltűnhet a reagens helye (ami szürke), arra mondják, hogy szellemcsíkos - a lényeg, h a teszt a xar, nem a nő a h.lye, amiért egy tesztet sem tud értelmezni/nem hajlandó elfogadni, amit (nem) mutat.
2019. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó válaszoló!

Miért kell elvetemültnek meg hülyének nevezni egy olyan nőt, aki nagyon szeretne babát, és próbálja keresni a 2. csíkot? Értem. Ha pozitív, akkor látni egyértelműen. De ettől még nem kell hülyének nézni a másikat!

2020. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!