Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó mensi szeptember...

Utolsó mensi szeptember 12-15,28napos ciklusaim szoktak lenni, ovulációs tesztet használtam 27. -én volt pozitív. Tegnapra (11. -e) húzta be a naptáram a mensit, (30nap), nem is jött meg viszont ma reggel facelle negatív?

Figyelt kérdés
Már esélytelen a baba?
2019. okt. 12. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem, ezt mi nem tudhatjuk. 1 nap késés még nem is késés, én csak 4 napnál mertem tesztelni.
2019. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel hogy járt-e már valaki így,a mellem duzzadt és fáj,feszül. Menstruáció elött egy pár nappal el szokott múlni. A reggeli tesztem 10es volt. Mensimnek pedig semmi jele.
2019. okt. 12. 08:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2019. okt. 12. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, 2-3 napja késik. A nem várt napján predictor, másnap x-epil teszt negatív. Pco-s vagyok, 4 évet vártunk az első gyerekre, úgyhogy nem csodálkozom ezen, nem olyan extrém nálam. Bár az elmúlt hónapokban stabil volt a ciklusom, most mégis megtréfált.
2019. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem szokott késni. Nem tudom mi lehet. Köszönöm a válaszod! :) majd ird meg mi lett. Szoritok! :)
2019. okt. 12. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, hogy sikerüljön! Nálam azt hiszem már ebben a hónapban nem lesz baba, valahogy éreztem mikor volt és most semmi. Majd legközelebb 😊
2019. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap múlva tesztelj ismét. Amúgy nekem is pontosan szokott megjönni, de mikor ráálltunk a baba projektre, mindig késett vmennyit.
2019. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha nem jön meg hétfőn tesztelek :) remélem a babó szórakozik :) 🍀
2019. okt. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!