Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 26-án volt meg...

Szeptember 26-án volt meg utoljára a mensim. Ma reggeli tesztem xepil negatív. Így már esélytelen ugye hogy lenne baba?

Figyelt kérdés

December óta próbálkozunk,eddig eredménytelenül.A ciklusaim változóak,általában max 35.napra mindig megjön.

Ami feltűnt nekem hogy mensi előtt sosem fájnak a melleim,most viszont pár napja érzem őket,nyomásra eléggé fájnak,főleg oldalt.A hasam görcsöl mint mensikor,néha szúr.És ezek miatt gondoltam ma reggel csinálok egy tesztet.De sajnos negatív lett :(



2016. nov. 1. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meglátod! Vagy megjön vagy nem. Vársz még pár napot és újra tesztelsz egészen addig amíg meg nem jön. Ha meg nem jön meg és két hét múlva is negatív, akkor doki! Nekem amúgy már minden féle terhestünetem volt a 2 év próbálkozás alatt és sosem volt a végén baba. az sem lényeg, hogy általában nem szokott fájni, hát most fáj azt kész. Csak a pozi teszt a biztos
2016. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy később fogant.. Nekem utolsó menzim márciusban volt de csak májusban lett pozitív a teszt. De ha már ennyit késik a menzid menj el nőgyógyászhoz. Mi 2015 július óta próbálkoztunk és Idén májusban lett pozitív a teszt 30 hetes kismama vagyok. Drukkolok
2016. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Van még itthon egy xepil tesztem.Szerintetek van értelme reggel megcsinálnom,vagy várjak vele pár napot?

2016. nov. 1. 17:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Még van remény, én is drukkolok. De ha még 2 hétig nem jön meg és negatív akkor tanácsos orvoshoz fordulni
2016. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Szerintem várj vele 2-3 napot, aztán reggeli vizeletből csináld meg:)
2016. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm:)
2016. nov. 1. 17:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos esélytelen szerintem! Én a helyedben minél előbb orvoshoz mennék! Szerintem valami hormonális probléma lehet. De ne legyen igazam! Sok sikert kívánok!
2016. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez a ciklus is 35 napos lenne, akkor kb mostanság aktuális a nemvárt igaz? Nem kizárt, lehet még baba. Van akinek csak több napos késéssel lesz pozi a teszt, az x-epil egyébként sem az a teszt, ami korán mutatja ki. De meg is jöhet.

Szerintem holnap még ne. Inkább legyen 2-3 nap a két teszt között.

2016. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van esely a babára mèg, de Èn várnèk a teszttel 2-3napot.:) tudom nehez aterzem..
2016. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen,a napokban van a nemvárt!Megpróbálok várni 2-3 napot,de a türelmem hónapról hónapra egyre kevesebb :(

Olyan jó lenne már!Várok pár napot akkor,lehet beszerzek egy jobb fajta tesztet is addig!

A válaszokat köszönöm,nagyon aranyosak vagytok :)

2016. nov. 1. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!