Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján negativ...

Nem várt napján negativ tesztből lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap vagy legkésőbb ma nem kellett megjönnie, nem is jött. Csináltam egy facelle tesztet, ami negativ lett (van rajta valami, de az szerintem csak a reagens helye)

Mik a tapasztalatok? Lehet még pozitív belőle?



2019. okt. 13. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat.. Ha 4-5 nappal vagy még később volt a peteérés akkor igen mert ezesetbelen még csak a 9.-10.dpo-n tartanál. Ha hőmérőznél vagy ovulációs tesztet használnál és tudnád a pontos ovu napot akkor nem.

De gondolom nem használsz ilyeneket azért kérdezed.

Szoval igen. Lehet még pozitív ha később fogant.

2019. okt. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Október 1 vagy 2 volt ovum. Elsején voltunk együtt utoljára, ami esélyes lehetett még, mert utána 1 hétre elment dolgozni, most csütörtökön ért haza a férjem.

De elöttenap fájt is a hasam, szoval szinte biztos hogy elseje körül volt, plusz minusz 2 nap

2019. okt. 13. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19.ciklusnapon volt az ovum, és még a nemvárt után három nappal is negatív volt a Facelle. A negyedik nap is olyan gyenge, h a férjem azt mondta, hogy csak együtt káprázik a szemünk, mert már annyira két csíkot akarunk látni. Másnap a digitális clearblue (meguntam a csíkkeresést) 1-2 hetet mutatott.
2019. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Köszönöm, akkor nem szomorkodok mig nem kön meg :)


Nem tudom van e összefüggés, de október 8 volt a bugyimon egy fél kisköröm nagyságu vérfolt, de csak ott. Papiron nem látszott.

Remélem van köze hozzá. Ha nem jön meg szerdán csinálok mégegyet aztán annak már mutatnia kell :)

2019. okt. 13. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!