Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen negatív tesztből (a...

Teljesen negatív tesztből (a nemvártkor) lett valakinek mégis pozitív?

Figyelt kérdés
A nemvárt napja előtti nap teszteltem, negatív lett. Két napra rá ismét: megint negatív, még halvány halvány második vonal sincs. Semmilyen menstruációs tünetem nincs és szokatlan, hogy ennyit késik. Babatervezős hónapban vagyunk, kétnaponta voltunk együtt kb egész hónapban. Tegnap, vagyis a nemvárt napján görcsölgetni kezdtem enyhén, gondoltam meg is jön, de semmi. A mai negatív teszttel teljesen lemondtam a hónapról, esetleg ha van valakinek ellenpéldája azt még meghallgatnám.
2017. ápr. 2. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem sok keses egyaltalan. Egyebkent lehet meg pozitiv, ha kesobb volt a peteeres es a sikeres aktus.
2017. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az "ennyit késik"-et arra értettem, hogy nem fix a ciklusom, általában 30 napos szokott lenni. Most az eddigi leghosszabbal számoltam, úgy jött ki a tegnapi nap. De ma már a 34. ciklusnapon vagyok. Végülis valóban nem sok késés, úgyhogy igazad van: bármi megtörténhet.
2017. ápr. 2. 10:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem most így volt. A nem várt napján teszteltem egy extra exrta halvány csík volt annyira hogy más nem is látta. 3 nap múlva csináltam még egyet az is halvány volt,de a férjem is látta. 1 hétét késés után csináltam még egyet hogy biztos legyen. Akkor már szép pozi volt. Kb 6-7 hetes vagyok most. Sok sikert. Mig nem jön meg van remény. Drukkolok. Írj majd mi lett.
2017. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért. Teloról vagyok.
2017. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem várt reggelén teszteltem, negatívnak láttam, de életemben először nem is tudom miért nem dobtam ki 4 óra múlva ránéztem és nagyon nagyon halványan volt ott valami második csík féle...4 nappal később sikerült időn belül halvány tesztet produkálnom. mensi szerint most 8hetes vagyok de úgy tűnik 1hét 2 nappal kisebb...
2017. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok lányok! Úgy örülök az ilyen pozitív történeteknek!

Boldog babavárást!


Én most görcsölgetek, pont úgy, mint mensi előtt szoktam. Félóránként megyek a fürdőbe azzal a gondolattal, hogy most biztos megjött... Pedig úgy reménykedek ebben a hónapban!!!!

2017. ápr. 2. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:

első gyerekkel 14hétig görcsöltem, most csk 6 napig, első két nap én is fél óránkét rohantam hogy na most öntött el...de csak folyás volt :)

Drukkolok

Utolsó válaszoló voltam :)

2017. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ohh, de boldog lennék!!!

Köszi!

2017. ápr. 2. 14:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusomat néztem volna, hogy kb ennyi szokott lenni, és nem mértem volna a hőmet (abból tudtam az ovu pontos napját) akkor nekem is 1 hét késés után lett volna pozi tesztem. Átlag 30-32 napos ciklusaim voltak nekem is, de februárban elég későn a 26. ciklusnapon volt ovum, így ahhoz számoltam a dpo-kat :) Esélyed még bőven van a pozi tesztre. Sok sikert kívánok


8 hkm

2017. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


A 35. ciklusnapomon vagyok, menstruáció még sehol. Holnapután tesztelek mégegyet, ha addig sem jön meg.

2017. ápr. 3. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!