Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a fogantatás...

Lehetséges hogy a fogantatás után 1 nappal már jelentkeznek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kizárt
2010. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy nalad mi a helyzet,nekem a fogantatas utan 3 nappal jelentkeztek,sajnos.Azt hittem beteg vagyok,nagyon rosszul voltam.
2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem az még nagyon korai lenne,de hát ki tudja!Az is lehet,hogy ilyenkor még csak "pszichésen" érzi az anyuka,mert annyira szeretne és keresi a terhességi tüneteket...Egy ismerősöm állítja,hogy a fogantatás utáni héten már annyira puffadt,s nem szokott,hogy abból tudta baba van a dologban...És igaza lett!Csodaszép kicsi lány Anyukája lett :-)Szóval nem lehet tudni...
2010. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2010. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a természet még nem produkál jeleket, viszont aki nagyon vágyik babára, és minden hónapban bebeszéli, az már akkor is érez minden hóban tünetet, ha nincs is baba! INkább pszichés jelek lehetnek ezek!
2010. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16:45 vagyok.Nalam nem azert voltak tunetek mert annyira akartam,nem tervezett baba volt a kisfiamat meg javaban szoptattam kb napi 500 ml tejcsi ment el.Szerintem ezert jelzett a szervezetem hamarabb mert sok kaloria kellett.Mindig ugy ereztem mint akinek lement a vercukra,ez ment hetekig + kesobb jelentkezett a hanyinger .
2010. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!