Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesztől számított 8 hetes...

Menzesztől számított 8 hetes terhesség (pontosabban 7+5), hüvelyi UH,10x11 mm petezsák, de szikhólyag, embrió nem látható. Elképzelhető a későbbi fogantatás. Mekkora lehet az esélye egy életképes terhességnek?

Figyelt kérdés
1 hét múlva egy újabb UH-gal kontrollálják. Nekem az a gyanúm, hogy ha 2 hetet csúszott a fogantatás (tehát kb. a következő menzesz előtt történt), ezek az adatok akkor is kevésnek bizonyulnak, de hátha akad ellenpélda...
2011. aug. 1. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindkettőre van esély. Arra is,hogy később fogant (reméljük ez van) és arra is,hogy baj van!
2011. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nálad nem így lesz, ahogy nálam volt. Kb én is ennyi idős terhes voltam, amikor nekem mondjuk jóval nagyobb volt a petezsák, de nem volt benne embrió,mert elhalt! Bízz a legjobbakban, de készülj fel a legrosszabbra is! Én szorítok, hogy minden rendben legyen nálad!
2011. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a kommentet, és a szorítást. Hát igen, nekem is erősen kétesélyesnek tűnik.
2011. aug. 1. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 5+3 naposan volt 9 mm a petezsák,te is akörül lehetsz!!!

Legközelebb ha mész már ott lesz a babó benne!!16 hetes kismami

2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszt? Mert ha az is későn, tehát jóval a menzesz kimaradás után, akkor lehet, hogy később fogant. (viszont ha már több hete pozitív, akkor szerintem nagyon kicsi az esély, mert a szikhólyag nélküli petezsák az 5 hetes terhességet jelent körülbelül)
2011. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is.

16 hetes kismama: köszi a biztatást. Ami igazából aggaszt, hogy még szikhólyag sem volt, pedig az jelenik meg a petezsák után a leghamarabb.


Utolsó válaszoló: 1 hete teszteltem először, rögtön pozitív lett. Viszont ez a múlt heti fél perc alatt megjelent, és a kontrollcsík ugyanolyan erős volt, mint a tesztcsík, szóval valószínűleg nem az elején csíptem el...


Már van 2 gyerekem, megnéztem az ő leleteiket: a fiamnál legkorábban a 12. heti UH-ról találtam, a lányomnál pedig ilyen idősen már az embrió is látszott.


Elhatároztam, hogy nem hagyom el magam akkor sem, ha rosszul végződik. (meg se tehetném egy 4éves és egy 2éves mellett...) Tulajdonképpen nem tervezett baba volt, de most, hogy lehet, hogy megvan, azért izgulok érte :-)

2011. aug. 2. 08:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet késői fogantatás. Az ne nyugtalanítson, hogy nagyon erős volt a teszt, az már pár nap késés után, 5 hetes terhességnél is nagyon erős! Drukkolok!
2011. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy.

Abban én is biztos vagyok, hogy későn fogant, de ahogy olvasgattam, már az 5-6. héten látni kellene a szikhólyagot. Na de hamarosan kiderül.

2011. aug. 2. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
'6 hetes kismami vagyok ismét!!!5 + 3nál nekem sem látszódott semmi sem,csak a petezsák,nekem is üres volt.Doki 2 hétre rá hivott vissza,nagyon hosszú volt,de megérte,mert akkor már egy szép nagy 1 cm babát láttunk,dobogó pici szivvel :))))
2011. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, megmaradt? Szültél már?
2012. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!