Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt helyett fehér krémes...

Nem várt helyett fehér krémes folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés
1 napja késik a menstruációm, ma reggel csináltam csak tesztet és negatív lett. Az ovuláció dátuma tuti, mert ultrahangos követés volt. Semmit nem szedek, beteg sem voltam. A ciklusom mindig 28 napos. A krémes folyás inkább mensore utal vagy esetleg terhesség is lehet még belőle? Ha igen akkor mikor teszteljek újra?
2019. okt. 16. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Semmire se utal. Ha nem jön meg 2-3 nap múlva tesztelj.
2019. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem utal, illetve arra igen, hogy minden oké ott lent, mivel a krémes fehér folyás teljesen normális dolog, és nem függ össze a terhességgel.
2019. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Semmire. Ha terhességre gondolsz, a krémes folyás nem terhestünet és a teszted is negatív. Vagy meg fog jönni, vagy más miatt késik. Azért pár nap múlva lőj el még egy tesztet, ha nem jön meg.
2019. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen folyásom mielőtt kiderült a terhesség. De nekem pozitív lett a tesztem. Amúgy nem feltétlenül van köze a terhességhez. Pár nap múlva tesztelj ismét.
2019. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, várok még akkor, majd lesz valami. 🙂
2019. okt. 16. 15:25
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném lezáratlanul hagyni a kérdésemet :


Már 4 nap késésnél járok, tegnap reggel csináltam tesztet , negatív lett.

2-3 napja feszülnek a melleim, és fáj a hasam egy kicsit, úgyhogy szerintem meg fog jönni. De mindenképp megírom , hogy mi lett a vége, ha valakit érdekel.


Szerintem most nem lett baba belőle, de majd legközelebb hátha! 🙂

2019. okt. 20. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegul tenyleg nem jött akkor össze?
2020. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia


Akkor nem, de azóta már 10 hetes terhes vagyok. 🥰

2020. márc. 30. 10:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kérdezőnek gratulálok a terhességhez! :)

Esetleg emlékszel, hogy mikor sikerült a teherbeesés, mit tapasztaltál hüvelyi folyás tekintetében? :)

2020. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia !

Ugyanazt mint amit a kérdésben leírtam. Több napig is azt hittem hogy na tuti mégis megjött de nem csak sima folyás volt. Az orvos azt mondta teljesen normális dolog. 😊

2020. aug. 5. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!