Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kicsit buta kérdés. De...

Lehet kicsit buta kérdés. De csak azokon a napokon lehet teherbeesni amikor peteeres van? Van rá esély hogy utána pár nappal is? Oktober 17en kellene megjonnie az az holnap.

Figyelt kérdés
Két teszt is pozitiv lett szeptemberben aminor volt a peteeresem nem voltam egyutt a parommal!!
2019. okt. 16. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha pozitív lett 2 teszt akkor ez miért kérdés???? Hiszen akkor terhes vagy.... vagy most én nem értem????
2019. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt akkor nem mind1?
2019. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon halvany de megis pozitivnak latom.. szeretnenk babat de a csaladban tobben is ugy gondoljak en regalom tul.. :) mint mindig.. es ezert erdekelne hogy ilyen lehetseges? Maskor is volt mar hogy pozitiv lett utana egy hettel kb megint negativ..
2019. okt. 16. 21:47
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Peteérés +,- 1-2 nap is lehet.

Ne mondj nekik semmit, amíg nem biztos, így nem szekálnak majd.

2019. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy drukkolok, maradjon is pozi!
2019. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy később volt peteérésed.
2019. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ok.A pároddal nem voltál együtt peteereskor, de azt nem írtad, mással se?🤷Mert ha igen, akkor máris van egy kézenfekvő magyarázat.
2019. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Em nem voltam!!! Akkor fogalmazzunk ugy hogy nem szexeltem peteereskor :)
2019. okt. 16. 23:46
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyepkent 2.5 eve vagyok egyutt a parommal szoval nincs ilyenrol szo..

csak szimplan arra lennek kivancsi hogy valakivel tortent e mar ilyen.

2019. okt. 16. 23:53
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Csak peteéréskor lehet teherbe esni, illetve akörül. Mivel a hímivarsejtek 3-4 napig életképesek a testedben, a peteérés előtt pár nappal történő együttlétből simán lehetsz terhes, illetve a petesejt ovuláció után még kb. 1 napig (inkább kevesebb) szintén "befogadásra" készen áll. Ezen a pár napon vagy termékeny. De hogy mikor van a peteérés, az nagyon változó. Nekem majdnem 2 héttel később volt akkor, amikor a lányom megfogant, mint ahogy a "nagykönyv" szerint kellett volna lennie.
2019. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!