Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja kesik de terhes nem...

14 napja kesik de terhes nem lehetek nincs baratom Hetfon barna folyast tapasztaltam olyan erzes mint ha most jonne meg, Streszztool lehet esetleg? Vagy atttol lehet hogy ebbe a honapba ketszer kell hogy meg legyen? 17 vagyok

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 22:33
 1/10 anonim válasza:

A stressz is kivalthatja

Plusz most meg gondolom rá is parazol

Ha nagyon izgat a dolog akkor keress fel egy nődokit de szerintem ha nem parazol rá a továbbiakban akkor még fog jönni.

A barna folyás is azt jelzi

2019. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszod 😊

Meg nyugodtam

2019. okt. 18. 07:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy honapot ki maradthat a stresz miatt?
2019. okt. 18. 09:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Bármi miatt kimaradhat, évente egyszer teljesen normális jelenség főleg fiatalon, hogy kimarad egy peteérés és ezáltal a mensi is.

Nyilván tudod, hogy szexeltél e vagy sem (attól, hogy nincs barátod, ugye ez lehetséges, pláne, hogy teherbeeséshez írtál)


Barna folyás, lehet mensi előjele, viszont nem normális, mert hormongondot jelez, pl alacsony progeszteron szintet, de hébe hóba ez is belefér, ha amúgy mindig normálisan jön meg a vérzésed, ha esetleg gyakran több napig barnázol érdemes dokival beszélned róla.


Nekem ennyi idősen pl. a hirtelen időjárás változástól is volt, hogy késett, minden évben megfigyeltem, hogy ahogy bejött a nyár valami gubanc volt a havimmal. Most ugye a hidegebb jött, akár ez is okozhatja.


Ha szexeltél, azért csinálj egy tesztet, ha nem akkor várd meg a kövi mensid idejét, ha az is kimaradna mindenképp keress fel egy nőgyógyászt.


Jó egészséget!

2019. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom ismet a valaszod 😊

Nem meg szuz vagyok 😊

2019. okt. 18. 10:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen nem ertettem akor hozza es csak ra kattintotam valamire
2019. okt. 18. 13:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes 😁bocsyy. Hogy most kezdtem el cigiizni az nem befolyasolja?esetleg
2019. okt. 18. 13:34
 8/10 anonim válasza:

Nekem anno késett tőle pár napot

1 válaszoló voltam

2019. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen nagyon Hogy irtal😊
2019. okt. 18. 17:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Már meg jött 4 napja
2019. nov. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!