Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? ( elmaradt...

Lehetek terhes? ( elmaradt mensi, barna folyas, hasgörcs )

Figyelt kérdés

Szexualis eletet elek a parommal, mindig hasznalunk ovszert. Egyik nap sajnos nem hasznaltunk, de talan ha 1 percig tartott anelkul, eszbe kaptunk es nem folytattuk ugy. Viszont mar tobb mint 10 napja kesik a menstruaciom, 3 napja pedig barna folyamasom volt, ami azota hol van, hol nincs. A hasam gorcsol, leginkabb bal oldalt, de jobb oldalt is erzem kisse. . Csinaltam mar 3 tesztet, mindegyik negativ lett. ( reggel, felkeles utan csinaltam rogton.)

2 eve vagyunk egyutt, de meg nem szeretnenk babat, nem erezzuk magunkat keszen ra, (pedig a korban mar benne vagyunk . )

Elore is nagyon koszonom a valaszokat! :)


2019. szept. 3. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha negatív a teszted miért izgulsz? Hidd el, nem olyan egyszerű teherbe esni..
2019. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha 3 teszt is negatív lett, biztos nem vagy terhes. Mindenképpen menj orvoshoz, lehet vmi hormonális probléma, de majd ő többet fog tudni mondani.
2019. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar be is jelentkeztem, 2 nap mulva mehetek:)
2019. szept. 3. 14:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#1 , de igen, elég könnyű fiatal, egészséges szervezettel teherbe esni.


3 negatív teszt után viszont nem aggódnék kérdező.

2019. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fiatal egészséges szervezettel sem olyan hű de könnyű teherbe esni.

Nem egy példa van rá az ismerősi körömben.

Negativ lett a teszt mindegyike akkor nyugodj meg nem vagy terhes.

Az orvos meg majd ugyis megmondja mi a problema, mi miatt késik.

2019. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahány ember, annyi szervezet, annyi terhesség. Nekem huszonéveimben elsőre jött az összes terhességem, amit csak terveztem! Azonnal összejött.. igaz, egyik missed abbal vegződött.


Szóval neheznek nem nehez.

2019. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De biztos nem egy egy perces óvszer nélküli belógatástól jött össze elsőre.......... :D
2019. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az ember ilyenkor mar mindenre gondol, ha hirtelen nem jon meg a menzesze. Erre, amit az iment leirtam, kilyukadt, serult ovszerre ( amit termeszetesen az ember nem

vett eszre) . Leirtam mindent, ami tortent, amit eszrevettem magamon. Es igen.. ez az egy perc is meghatarozo lehet, hisz nem lehetetlen.

2019. szept. 3. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de nagyon kicsi az esély rá. Hányszor idegeskedtem én is.. Szakadt gumi, elfelejtett gyógyszer. Hányszor hittem magam terhesnek. Minden tünetet éreztem magamon, ha késett a menzeszem idegeskedtem. És most, hogy terhes lettem (szándékosan) már a nem várt menzeszem előtt éreztem, hogy valami más. És pozitív lett a teszt. És eszembe jutott, hányszor izgultam, beképzeltem, és milyen más így, mikor valóban ott a pici és azt érzed :) Ha attól megnyugszol, csinálj egy 10-es érzékenységűt.De nem kell aggódnod. Rövid ideig voltatok úgy együtt, 10 napos késésnél pedig bőven kimutatta volna a kevésbé érzékeny teszt is.
2019. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha pedig a tesztnek sem hiszel, nőgyógyász. 10 perces vizsgálat és nincs min tovább izgulni.
2019. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!