Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermás kézzel bele nyúltam a...

Spermás kézzel bele nyúltam a barátnőmnek a hüvelyébe másnapra azt mondta hogy rosszul érzi magát és hányingere van lehetséges hogy kimutatkozik 1 ijen esettöl a terhesség 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze...és egy hét mulva szülni is fog..
2010. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ez történt és is rosszul vagyok, hányingerem van, remélem nem lesz semmi.
2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Én így estem teherbe. 1 nap után már éreztem hogy van valami baj. De nem hittem el a barátnőmnek, így abortuszra kellett mennem, 28 ezer volt. Anyámnak majd nemsokára vissza adom a pénzt. ha összegyülik. 20éves lány.
2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
36%

Te atya világ,ilyen elvetemült embereket!

nem igaz,hogy nem tudod,hogy a sperma "levegő" hatására elpusztul!!!!!

jó,hogy már azt nem írod,hogy rögtön rosszul lett és 1 óra múlva megszült!!

ja és tanulj meg helyesn írni,mert borzasztó a helyesírásod!

8hetes kismama!

2010. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1 nap alatt még a beágyazódás sem történik meg, nehogy a tünetek jelentkezhetnének. Még minimum 2 hét míg bármit is érezne belőle, de a hányinger eleve még később jelentkezik (már akinél jelentkezik).

Ez csak pszichés vagy összeszedett valami betegséget.

2010. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

több mint 6 hetes vagyok... 1 nap alatt?:D:D:D:D jo.. vagy. 1 levegön megdöglik az összes. 2. 6-12 nap a beágyazódás.. azaz majd kb akkor kell megjönnie. és kb. én 6. héttöl vagyok rosszul. ö csak egy kis csitri aki bebeszéli megának!

soory de igy van!!!

2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg bejutott egy szem hímivarsejt is,egy nap alatt lehet oda se ér a petesejtig....és a csaj már rosszul van?na neeeee...
2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!