Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség? A többi lent.

Lehet ez terhesség? A többi lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem hízni, de csak a hasamra. 52kg voltam most 60 vagyok. Nem eszem sokat, rendszeresen biciklizem is és mivel átjárok egy másik városba tanulni ezért rohanásban vagyok mindig. Amúgy fogamzásgátló tablettát szedek már több mint 2 éve, a menstruációm is rendszeres így, de nem tudom mitől hízhatok. Voltam nőgyógyásznál is de nem vizsgált meg csak annyit mondott hogy ha gyógyszert szedek nem várhatok babát és nem tudja mitől hízok.
2011. okt. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy terhességi tesztet ha terhes vagy az ki mutatja!!
2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár elég kicsi az esély, de lehetsz terhes gyógyszer mellett is. Csinálj tesztet és kiderül.
2011. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én képtelenségnek tartom a terhességet!

Hiába szeded 2 éve a gyógyszert lehet most "unt" rá a szervezeted!

Én 2 évig szedtem,letettem pár hónapra és mikor újra elkezdtem szedni 3 hétig menstruáltam miatta(pecsételöen)!probálj ki új fogamzásgátlót vagy csak kicsit hanyagold!

2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a fogamzásgátlotól hízol?
2012. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!