Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét szerdán kellett...

Múlt hét szerdán kellett volna megjönnie, de a mai napig semmi. Októberben hagytam abba a gyógyszert, lehetséges, hogy máris összejött volna a babóca? Mikor teszteljek újra, meddig várjak?

Figyelt kérdés
A hasam görcsölt mint ha mindjárt megakarna jönni, csináltam tesztet pénteken reggel, de negatív lett. Tegnap este és ma reggel is rózsaszín, sűrű folyásom volt.
2008. nov. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszer abbahagyása utáni hónapban nekem is késett egy hetet,egyébként meg soha nem szokott.Hát nekem is negatív tesztem volt és nem is voltam terhes sajnos.Azóta eltelt 8 év és még mindíg semmi,sajnos!
2008. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel tesztelj! Bár sajnos az is igaz, hogy a bogyók eléggé rendszertelenné tudják tenni a ciklust, lehet hogy csak késik. De az is lehet, hogy baba van a dologban! Ha igen, azt egy holnapi teszt szinte biztos kimutatja!
2008. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy voltam. Szept. 28-án hagytam abba a gyogyit, és a következő mensim 2 hetet késett, már kezdtem örülni, de sajna csak felborult egy kicsit a hormonháztartásom! :(

Ráadásul csak 3 napig volt meg a maradék 4-ben csak barnáztam! De azért tesztelj egy pár nap múlva megint, hátha te szerencsésebb vagy! :)

2008. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!