Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg terhes vagyok, de...

Ha esetleg terhes vagyok, de még nem tudok róla, és kell gyogyszert szednem, nőgyógyász irta fel valami gyulladásra, ez miatt nem vetélhetek el?

Figyelt kérdés
de amugy nem is tudtam h gyulladásom van,csak rákszürés miatt mentem.orvos mondta,mivel megvizygált,és némely helyen ahol nyomta,fájt.és még 10 napig kell szednem.remélem ha esetleg összejött a baba,ez miatt nem megy el.ráadásul náthás is vok.arra neo-citrant iszok.
2011. nov. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem könnyű elvetélni ne aggódj, de amúgy is felesleges mivel azt sem tudod, terhes vagy e. Egyébként ha esélyed lenne rá, akkor minden bizonnyal a doki vizsgálat után kérdezte volna.
2011. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de még nem lehet tudni.még meg is jöhet.de ma kéne megjönnie,és még nem.reménykedek hogy nem fog.régóta szeretnénk babát.régebben egyszer elvetéltem,ez miatt is félek az ujabb vetéléstöl.de köszi a választ.
2011. nov. 7. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam hogy nem árthatsz az első 4 hétben a babának ilyesmivel. Mert az első 4 hét során ágyazódik be, akkor még nincs köze a te vérkeringésedhez, igazából ahhoz csak a 6. hét vége felé. Tehát amíg nem késik két hete, addig a baba nem árt neki. Később már ha tudod hogy terhes vagy, természetesen a dokinak mondani fogod, és olyan gyógyszert fog felírni amit lehet terhesen szedni. Ne aggódj, és drukkolok!
2011. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. nov. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!