Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart az ovus fájdalom?...

Meddig tart az ovus fájdalom? Normális hogy egy hete fáj már a hasam és a derekam is? Peteérés szombaton volt az app szerint

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem normàlis.
2019. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen normális, attól függ mennyire fáj. Alapvetően minden ciklus lehet más, nekem van, hogy egy két napig fáj, aztán semmi, de volt, hogy mensiig éreztem, mintha folyamatosan ovum lenne. Nem is egy ciklusom volt ilyen. Az is lehet, hog ynem repedt meg a tüsző, de az is lehet, hogy nagy tüsződ volt és megrepedt, de ugye a hátrahagyott sárgatest még nagy és ezt érzed, mensivel távozik, vagy terhesség esetén marad.


Következtetni ennyiből nem lehet, a hormonok sajnos tudnak fura dolgokat művelni.

2019. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztatnalak hogy éld bele magad, de nekem akkor volt ilyen mikor teherbe estem.

Péterestől "pms"-ig peteérés görcs, aztán mellfajdalom, pms tünetek...És semmi. Nem jött meg. De én akkor nem is gondoltam gyerekre csak hogy na ezt hogy megszívtam most 😃

2019. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Terhességre én is gondoltam de lehetetlen mert kb 10 napja múlt el.Soha nem vettem észre a peteérést ezelőtt

2019. okt. 22. 09:33
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon egyén és szituáció függő. Van aki meg sem érzi az ovut, van akinek 1 nap, van akinek több és nekem is volt már olyan amit itt írt valaki szintén, hogy egészen következő menstruációmig enyhén szúrt még.
2020. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!