Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most leszek szombaton 11...

Most leszek szombaton 11 hetes terhes. Van- valaki igy mind én? Már nem fájnak, vagy is nem annyira érzékenyek a melleim, mind a terhesség elején, és nincs se hasszúrka, se fájdalom semmi. Jó igy? Vagy szúrkálást kellene érzenem?

Figyelt kérdés
Eleinte hányigerem volt minden nap,most már pár napja csak akkor van ha nem eszek reggel.
2008. ápr. 1. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond,ne izgulj,nekem is elmúlt idővel a mell feszülés és a szúrkálás.

Boldog babavárást!

36 hetes kismama

2008. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akkor lenne baj, ha véreznél vagy görcsölnél. Az csak jó, ha minél előbb túlvagy a hányingeres szakaszon.
2008. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon aranyosak vagytok!Gratulálok pocak lakóhoz,és könnyű szülést kivánok nektek.
2008. ápr. 1. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt a kerdest feltettem anno En is,mert olvastam itt,ha a tunetek megszunnek akkor vmi baj is lehet.DE NEM,nekem is elmult minden ami addig volt ugy kb 10 hetesen /iszonyu mellfajas,a mindjart megjon erzes/ es semmi baj sincsen azota sem.

Kerdeztem az orvost,h nem baj e,es O mondta,h csak oruljek neki,h az addig kellemetlen tunetek elmultak,es hidd el,lesz amikor megint fogod erezni,jh feazul a melled,vagy fajdogal a pocakod kicsit.

Hidd el minden rendben van,es nem torvenyszeru,h a 9 honap alatt vegig szenvedjunk.

Nagyon boldog babavarast kivanok neked.

17 hetes kismama

2008. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtató szavakat!Én is itt olvastam,hogy ha meg szünek a tüntek akkor baj van:(De hát akkor még sem:)Holnap délután megyek orvoshoz ultrahang stb.Akkor már többet tudok.Amúgy is nagyon jól viselem,hogy meg babásodtam,mindenki mondta nagyon szerencsés vagyok,hogy nem hányok stb.Köszönöm még egyszer,és kivánom neked,és pócaklakó babádnak a legjobbakat!!!!
2008. ápr. 1. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt tünetem semmi, csak mellfeszülés (kicsit), és ugye a terebélyesedés. Viszon most kezd szurkálni a hasam, és fájni a csípőm. pedig 16 hetes vagyok. Nyugodj meg semmi baj, ahogy a többiek irták, akkor lenne baj, ha erősen görcsölnél, és véreznél.

2008. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,boldog pócaklakó várást!Nagyon sokat segitetettek!
2008. ápr. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!