Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli pozitív teszt?!

Időntúli pozitív teszt?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap teszteltem vizeletsugarassal, de én mártottam negatív lett a teszt, de én a második halvány nagyon vékony tesztcsíkot láttam úgyhogy mártottam bele még mert úgy gondoltam, hogy kevés vizeletet szívott magába. Aztán 1 óra múlva kijött a második csík. Azóta sem hagy nyugodni, ezt most mire véljem?Hozzáteszem 5 és fél hónapos szoptatós anyuka vagyok. Tehát nem tervezett ez a baba most, ha terhes vagyok.Vetetni meg egyáltalán nem szeretnék. Segítsetek!Valakinek hasonló élmény?
2019. okt. 22. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
csinalj egy martogatosat. es idonbelul olvasd le es meg lesz az eredmeny. en szemelyszerint nem szeretem a vizeletsugarasat.
2019. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Holnap megismételném valami érzékeny, jó minőségű teszttel.
2019. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Holnap reggel tervezek újat csinálni.

Félek, mert az első babámat Gabriell teszttel csináltam, de ott viszont elsőnek a T utána a C jelent meg 10 percen belül.

Köszönöm a gyors választ!

2019. okt. 22. 12:45
 4/24 anonim ***** válasza:

Teszttel babát csinálni is érdekes.


Úgy végezd el a tesztet, ahogy a használati utasításban van.

2019. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Csatolnám: [link]

Először ez volt látható a teszten.

1 óra elteltével már halványan de második csík megjelent: [link]

2019. okt. 22. 12:54
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Egyik sem halvány... az elsőt csak kecés pisi érte, de ott is látszik a második csík, színe is van, ez pozitív.
2019. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen volt nekem is. Az elsőnél 5 percen belül nem jelent meg a második csík, a kontrollcsík is csak félig jelent meg, így kidobtam a kukába, hogy negatív. Viszont mikor a férjem hazajött kihalászta a kukából, mert neki gyanúsan terhesen viselkedtem, és nem hitte el, hogy negatív. Akkor már megjelent a második csík is, a kontrollcsík, mint nálad ugyanúgy csak félig volt meg. Mondtam a férjemnek, hogy hibás a teszt, ilyenkor már amúgysem értékelhető, úgyhogy negatív, törődjön bele. Másnap hazaállított egy digitális clearblue tesztel, azonnal megcsináltam délutáni pisiből, és határozott pozitívat írt. 2 éves a lányom :)


Mivel ugyanolyan a te teszteld is, mint az én első tesztem, így biztos vagyok benne, hogy a tiéd is pozitív, gratulálok.



Még megvannak az én tesztjeim is, felöltöttem neked :)


Időn belül:


[link]


Időntúl:


[link]


Clearblue:

[link]

2019. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, de aztán olvasgattam és azt írták hogy ezek a tesztek alapból pozitívak így úgy gondoltam a kazetta csíkot láttam, mert csak fényben látszódott a csík.

Biztos, ami biztos holnap reggel csinálok egy újat.

Mert igazándiból semmi tünetem nincsen az első babucival 4 hetes voltam mikor megtudtam, hogy terhes vagyok és már aluszékony és kívánós voltam.

Babát nem terveztem viszont nekem a vetetés nagyon kívül álló, nem tudom mit csináljak..

2019. okt. 22. 13:37
 9/24 A kérdező kommentje:

7. válaszoló! Hűha köszönöm a választ!

Akkor úgy látszik, hogy ebből orvos lesz nem pedig új teszt. :D

Gratulálok! Sok sok egészséget a picinek!

2019. okt. 22. 13:42
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Ez simán csak pozitív. 🙂 Gratulálok
2019. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!