Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet leghamarabb...

Mikor lehet leghamarabb tesztelni?

Figyelt kérdés
Most van peteéresem tegnap voltunk együtt meg elotte is 1nappal.ma is leszünk este. Elkezdtem szedni az elevitet.. Mekkora esélye lehet teherbeesésnek? Mikor lehet leghamarabb tesztelni??
2019. okt. 22. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy minden nap haptákba vágod a pasid, nem leszel előrébb.

Ha késik a menzesz, akkor kell tesztelni.

2019. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a pasim a férjem és nem azért szexelunk mert akkor tutira megyunk hanem mert imadunk egyutt lenni 😄😄😄
2019. okt. 22. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. 33 % az esély, mert 3 ciklus az átlag próbálkozós hónap 30 éves kor alatt - de ez csak a statisztika, lehet, nektek már elsőre vagy csak egy év múlva jön össze.

Tesztelni akkor érdemes, ha már késik egy napot a menzesz (vagy a kérdéses akció után minimum 2 héttel). Előtte is lehet, ha rászánod azt a pénzt, csak nem biztos, hogy kimutatja, szóval amíg meg nem jön, a negatív kétesélyes.

2019. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz most is, ha unatkozol, de ertelme csak akkor van, amikor elmarad a menstruációd.
2019. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem predictor early teszt 3 nappal mensi előtt kimutatta.
2019. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Tesztelni bármikor lehet, ha van felesleges pénzed egy tesztre. Szerintem ráérsz megvárni, hogy legalább 3-4 napot késsen a vérzésed. Persze addig is légy tudatában, hogy akár terhes is lehetsz. Kerüld a röntgensugárzást, a fertőző betegeket, magzatkárosító gyógyszereket, dohányzást, nyers húst, pasztőrözetlen tejet...

Ha nagyon korán nézed, és negatív az eredmény, akkor is lehetsz terhes, szóval ugyanezeket az óvintézkedéseket meg kell tenned, szóval semmin nem változtat.

2019. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap szeretkezni ahhoz, hogy sikerüljön teherbe esni. És ha csak amiatt vagytok, az bőven rossz!

Egyébként én nem várt előtt 4 nappal már teszteltem, mert voltak olyan tüneteim amik előtte nem. Így biztos voltam benne, hogy sikerült.

Sok sikert és türelem! 😊

2019. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!