Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 10 nappal pecsételő...

Aktus után 10 nappal pecsételő vérzés lehet beágyazódás? Mikor lehet leghamarabb tesztelni?

Figyelt kérdés
4 hónpja volt missed ab műtétem, a 10. héten elment a szívhangja a babámnak. 3 hónapot kellett várni, most újra szeretnék teherbe esni, de a műtét óta teljesen összezvarodott a testem, minden máshogy megy mint eddig. Kaptam closty-t, van már egy kislányom nála is az segített. Eddig biztosan meg tudtam állapítani a peteérést a nyák állagából, most káosz az egész. 17. napon éreztem erős görcsöt ( eddig sose görcsöltem két menzesz között) másnap egyszer láttam tojásfehérjés nyákot pisilés után, de annyi. Együtt is voltunk férjemmel hátha ez peteérés. Most 10 nappal utána szintén pisilés után két csepp vér volt a vécépapíron, viszont ma is volt olyan nyákom. Lehet beágyazódás, vagy csak a műtét mitt van még pecsételő vérzésem? Van valakinek tapasztlata? illetve mikor tesztelhetek először? Bocsi ha kicsit hosszú lett.
2014. jún. 1. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
elöfordulhat bár nem gyakori a beágyazódási vérzés. a 10-es erösségű teszt akár 10 nsp után kimutatja de 12-14 nap után biztosabb.
2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha csak a 10. napon volt a beágyazódás, muszáj még 3 napot várnod, mert egyszerűen nem lehet elég hcg.
2014. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!