Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás kísérő tünetek...

Beágyazódás kísérő tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap egész végig émelygés, fáradtság de valami extrém módon, szúrkáló érzés a hasam aljánál. Főként a bal oldalon és a hátam is azon az oldalon fájt. Illetve a derekam.

Szóval ez lehet a beágyazódás?

A nemvártig van még kb 2 hét.

Szép estét!


2019. okt. 24. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány nap a ciklusod és azon belül a luteálisod? Mert elvileg ha két heted van a nemvártig, akkor most van ovulációd. A beágyazódás még olyan 5-10 nappal odébb van, én nem gondolom, hogy amiatt érzel bármit. Inkább az ovu miatt van.
2019. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

28 és 34 nap között van a ciklusom..


Soha nem voltam még így egy nemvárt előtt sem. Naptár alapján 18.-án volt ovum.

2019. okt. 24. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek menstruációs előjelek is egyben. A kimaradt vérzés lesz a legelső terhes tünet.
2019. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Mai fejlemény, pisiléskor a papíron volt egy kis nyálkás barnás valami.

Én ezt tényleg nem értem. A nem árt odébb van. Valaki?

2019. okt. 25. 09:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemvárt, bocsi az elírásért.
2019. okt. 25. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit elhúzódott az ovu,mert nekem peteéréskor ugyanezek a tünetek vannak amiket most leírtál. Majd írd meg mi újság.


Ha az ovud 18-án volt, a megtermékenyített petesejt vándorol 1 hétig, a beágyazódás is pár nap. Sztem korai lenne beágyazódásnak,de nehogy feltedd a kérdést,hogy beágyazódási vérzésed lehet e,mert itt egyből leharapják a fejed.

2019. okt. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Igen, Utolsó, láttam pár kérdésnél, hogy az bűnös kérdés :D

Éjszaka megébredtem, mert szúrkált picit a hasam, de ha van fejlemény, jelzem :)

2019. okt. 26. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
No, Kérdező. Van-e fejlemény?
2019. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!