Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt pár nappal...

Nemvárt előtt pár nappal kinek voltak terhességi tünetei és mik voltak azok?

Figyelt kérdés
3 éve próbálkozunk és ebben a hónapban más dolgokat érzek mint eddig.Egész nap aludnék ha ébren vagyok émelygek és éhes vagyok egyszerre.Nagyon szúrkál a petefészkem az alhasam.Néha abba marad aztán folytatódik.Ezt 3 napja érzem.kb 4 nap múlva esedékes a mensi.

2019. okt. 27. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Mivel gyereket szeretnél, mindent jelnek veszel.

A kimaradt menzesz előtt a "tünetek" egyeznek a premens tünetekkel.

Tesztelj, ha kimaradt a menzeszed.

2019. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a kisfiammal volt, mellfájdalom. Ami persze lehet premens tünet (mióta megszületett az is) de addig nekem soha előtte nem fájtak a melleim. Most a 2. terhességemnél már semmi.
2019. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a szédülés lett a fura, hogy nemvárt előtt soha nem jelentkezett és most pedig igen. Így nemmvárt előtt 3 nappal délután teszteltem és pozitív lett :)
2019. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem annyi extra tünetem volt ami, hogy magamhoz képest sokat pisiltem. Nem tudom hogy ez egy korai tünet-e egyáltalán de emiatt pisiltem rá egy tetsztre. Őszintén negatívra számítottam, csak kicsit furán éreztem magam, meg a hólyagom.
2019. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem egyetlen egy premens tünetem volt világ életemben, a pattanások menszesz előtt jópár nappal. Soha nem fájtak előtte a melleim és a hasam sem.

Most egészen a nem várt napjaig szép volt az arcbőröm.

Illetve mar pár nappal előtte a petefészkem szúrkált,érezhetőenm bből sejtettem hogy sikerült.

2019. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Gyakori vizelési inger, és a fáradtság. Előtte nagy éjszakai bagoly voltam, simán kibírtam 5-6 órát pisilés nélkül, de a pozitív teszt előtt napi 16 órákat aludtam, és 2 óránként úgy éreztem szétdurran a hólyagom. Becsúszott baba volt, nem vártam, így csak a tünetek miatt teszteltem.
2019. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Azon már rég túl vagyok ,hogy beképzeljek bármilyen tünetet.Úgymond az esélytelenek nyugalmával vagyok ☺️ A melleim nem fájnak viszont mensi előtt szokott.Ez is fura nekem.van itt esetleg valaki aki ugyan ebben az időben jár és vár?
2019. okt. 27. 16:39
 8/19 khniki ***** válasza:
100%
Erőteljesen barnáztam, mindjárt megjön érzéssel. 4 nappal nemvárt előtt kimutatta a teszt is.
2019. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozókat nem igazán értem. Tények lettek közölve. 6 nappal a menstruáció előtt észleltem a gyakori vizelési ingert. Gyakori vizelési inger a megváltozott hormonok miatt van (mindeközben utána jártam). Ezen nincs mit lepontozni. A tesztem pozitív lett szóval a következtetésem, hogy talán nem csak a wc-be kellene csurgassak hanem egy tesztre is, helytálló volt. Mi nem tetszik kedves lepontozó?
2019. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetlen volt ami soha máskor. Nagyon kitolódott a peteérési görcsöm. 2 max 3 nap helyett kb 1,5 hétig tartott. Ezt váltotta a pms. De akkor nem gondoltam ezt terhes tünetnek. Lehet nem is volt.
2019. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!