Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 12-én volt meg,4napig...

Október 12-én volt meg,4napig tartott 28-31 napos ciklusaim vannak mostanában.26-ára húzta be a naptáram az ovulációt, viszont 27-én volt erös tojásfehérje nyákom, tegnap tudtunk együtt lenni, lekéshettük az ovut?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az aplikációk nem pontosak. Csak akkor lehetnek pontosabbak, ha mindig beírod a pozitív LH teszt napját. Alapjáraton ciklus hosszal számolnak, de van akinek rövidebb van akinek hosszab a luteális szakasza. Én pl úgy tapasztaltam nyák már napokkal előtte van. De ez is egyénenként változik. Appra ne hagyatkozz, hasznás lh tesztet az a legbiztosabb (nyilván uh a 100%) Nem gondolnám, hogy lekéstétek.
2019. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ovu tesztet használtam kb 2-3 hónapig. 15-17.ciklus napon volt ovum. Viszont most nem használtam tesztet. De kb 2 napja is éreztem ovus fájdalmat gyengébben,most erösebben.
2019. okt. 28. 11:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2019. okt. 28. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!