Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma tapasztaltam először azt a...

Ma tapasztaltam először azt a (takonyszerű, vagy tojásfehérje állagú, ha így jobban tetszik. Akkor ez már az ovuláció? Vagy még nem? Mikor érdemes együtt lenni? Ma mindenképpen?

Figyelt kérdés
[link] itt egy kép a naptaramról. Sajnos hosszú rendszertelen ciklusaim vannak,ezért sosem tudom kiszanitani, mikor mi van, meg ovuláció meg ilyenek. De lehet hogy a naptár nem hazudik, mert az infók pontosak benne, szóval naptár szerint holnap van az ovuláció napja, de én ma már a fenti tüneteket tapasztaltam. Valaki ért ehhez?
2018. júl. 19. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor kezdődött ez a nyák akkor mindig eltartott 3-4 napig. Hogy most azon belül mikor van ovu, nem tudom de én háromszor lettem ez alapján terhes. Érdemes lenne ma és holnapután együtt lenni.
2018. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos ezen napok egyikébe esik bele az ovu. Jaj de jó. Remélem nekem is összejön
2018. júl. 19. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában a legutolsó tojásfehérjés nyákos napon van az ovu, de ez akár több napot is eltarthat. Ha baba a cél, akkor a következő napokban szeressétek egymást sokat. Amúgy meg nyilván a nyákot könnyen össze lehet téveszteni a spermával is, tehát önmagában ez így nem elég az ovulációmeghatározáshoz (meg lehet különböztetni, mert az utóbbi vízben hamar "elolvad", előbbi egybe marad). Hosszú rendszertelen, de akár 28napos ciklus esetén se lehet belőni mikor van az ovuláció naptár szerint (nekem pl kB 17-19. napon, 28-30 napos ciklus, tehát a 14. nap nem szentírás).
2018. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt én is tudom. Nekem annál hosszabb ciklusaim vannak,és sosem a 14.ik napon van nekem (ha van). Általában 19-20-21-22.-ik napon van.
2018. júl. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!