Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mėhnyàlkahàrtya vastagsàgot...

Mėhnyàlkahàrtya vastagsàgot mi befolyàsolja?

Figyelt kérdés
Mùlt honapban 14. napon 11mm volt, most meg 15. napon csak 6 mm.
2019. okt. 29. 13:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Figyelj,mi sem maganba mentunk.

Tapolcara jartam TB tamogatottan. Amugy inszemnek indult csak lombik lett belole.

2019. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az inszemet mondta a nőgyogyaszom. De nálunk az is jo összegbe kerul. A fęrjem spermavizsgalatra sem hajlando elmenni, ugyhogy feladom.
2019. nov. 13. 13:41
 13/20 anonim ***** válasza:

Haaat az en ferjem sem akart,sztem ez a ferfiaknal kenyes kerdes.

Azert probalj meg vele beszelni tobbszor hogy ez neked mennyire fontos stb. Ha szeretne gyereket,elobb utobb bele fog menni :)

2019. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Meg kerdes,hogy te veled mi a helyzet,mert ha nalad van a problema az konnyen orvosolhato a ferjed nelkul is.
2019. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
En clostyt szedek, a kisfiunk anno első clostys honapban összejött. A dokim szerint en rendben vagyok, lassan tobbet jarok nogyogyaszhoz, mint fodraszhoz. Es aprilisba sajnos volt egy missed abom is.
2019. nov. 14. 14:08
 16/20 anonim ***** válasza:
hát ha clostyt szedsz,akkor nincs minden rendben :/ nincs peteérésed? IR,PCOS?
2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha azIR inzulin rezisztencia, az van. De closty nelkuli honapokban is volt peteèrèsem, mert kovetve volt ultrahanggal.
2019. nov. 15. 12:55
 18/20 anonim ***** válasza:

akkor ez tök egyszerű,mert úgy néz ki nálad van a hiba,nyílván nem lehet tudni,hogy férjednél miujság,de már ez is tök jó! feküdj rá nagyon a diétára,meg a sportra,idd az inozitolt,nem tudom kell e metet szedned,de érdemes konzultálni dokival erről, szedj méhpempőt is,nekem az nagyon sokat segített,meg told az e vitamint is h vastagodjon a nyálkahártya. Van egy csomó jó ötlet,meg praktika,és lehet h simán összejön a baba,de ugye az IR miatt a vetélés fennáll korai szakaszban,ezért brutál fontos,hogy a diétát brutál kőkeményen tartsd be,meg a sportot.


Ne engedd el ezt a dolgot,hanem gyúrj rá :) én drukkolok :)

2019. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha clostit szedsz és már egyszer sikerült nem rég akkor sikerülni fog csak kis idő kell még.
2019. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat, kedvesek vagytok. Az igazsag az h az IRt nalam 3 eve megallapitottak, de soha nem foglalkoztam vele. Gyogyszert se kaptam ra, es javaslatot se eddig h mit kellene tenni. Sportolok, es edesseget se nagyon eszek, de ennyi.
2019. nov. 16. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!