Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy beágyazodjon...

Mit tegyek hogy beágyazodjon a baba befolyásolja a stressz és ilyesmi?

Figyelt kérdés
?
2019. júl. 15. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A baba nem ágyazódik be. A petesejt annál inkább. Legfőképpen szexelni kell hozzá. És nem azon pörögni, hogy mitől nem fog beágyazódni. A petesejt. Nem a baba.
2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Életem egyik legstresszesebb időszakában lettem terhes. A beagyazódást nem befolyásolja. Az egy fizikai folyamat ami létre jön ha minden klappol de nem függ a lelkiállapotodtól
2019. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Szedjél e vitamint.


Első, a petesejt nem ágyazódik be sehová.

2019. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem a lombik utáni 10 napom olyan stressz volt, hogy biztos voltam benne, hogy nem sikerül. Akkor egy barátnőm azt mondta, hogy gondoljak bele, a háborúk alatt, erőszakból is születtek gyerekek, pedig az aztán stresszes volt.

Megyjegyzem, sikerült :)


Kaukázusi kefírt érdemes inni, sokat, plusz e-vitamin, plusz ovuig mehet naponta egy deci jóminőségű vörösbor. Ezek mind a méhnyálkahártyát vastagítják.

2019. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A tartós, hosszan fennálló stressz megakadályozhatja a beágyazódást. Viszont a gyakorlat nálam is azt mutatja, hogy amikor pozitívat teszteltem, nem épp egy könnyű időszak közepén voltam. Sokkal nyugodtam hónapokban meg sokáig nem jött össze.
2019. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már 3 honapja probalkozunk de nem sikerul
2019. júl. 16. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azta.. 3 egész hónapja? 🤦‍♀️
2019. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Már 3 hónapja" Nekünk egy év próbálkozás után jött össze a babó. Pont elindultunk a meddőségi vizsgálaton,de úgy döntött nem lesz rá szükség és abban a hónapban megfogant.

3 hónap miatt még nem kell kétségbe esni.Ha rágörcsölsz nem lesz jobb... sőt.

Hidd el tudom,én is azt tettem.Aztán mikor elmentem orvoshoz teljesen elengedtem magam és az volt bennem,hogy most már segíteni fognak.Vártam,hogy megjöjjön a menzi és elindulhassak a labor vizsgálatokon.Menzi nem jött és most itt rugdos a kis pocaklakó 😊 24hkm

2019. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg már lassan 3 éve próbálkozunk és nem jön össze. Pedig stresszes sem vagyok. Nyugodt, megértő, támogató munkahelyi légkör, nyugodt, kiegyensúlyozott családi körülmények... Szerintem a létezo összes vizsgálatot elvégezték mindkettőnknél, ami mind negatív. A tesó mégsem jön.... Az első terhességemet meg nem terveztük, nem akartuk még, stresszes meló stb., és rögtön besikerült, amikor nem is számítottunk rá. Szóval ki tudja, mikor mi az oka, ha nem jön össze.


Amúgy, első.... A zigóta ágyazódik be, nem a petesejt.

2019. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!