Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Hőemelkedés", reggel pozi...

"Hőemelkedés", reggel pozi teszt,8 nap mensi? Valaki más?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggel első vizeletből egy halvány, de látható (nem kell 2 cm-ről nagyítóval keresni :D) pozit teszteltem. A hőm 37.

Megismételtem most a tesztet és azon is látszik, de nem olyan határozottan, mint a reggelin.

Elvileg még 8 nap van mensiig, bár nem szabályosak a ciklusaim (hol 32, hol 35 nap).


Szerintetek lehet már reménykedni? Illetve holnap reggel, vagy inkább 2 nap múlva ismételjem meg a tesztet? Valaki járt már így?


2019. okt. 30. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen lehet reménykedni és két nap múlva ismetelj.
2019. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Update: a teszt óta nem teszteltem újra. Tegnap este egy erős szúrást éreztem a bal oldalon alul. Ami kisugárzott hátra a fenekem fölé. Illetve ma egész nap mensi szerű görcseim vannak, de gyengébbek. Az egész hasam aljában érzem, nem csak bal oldalon már. Mivel első baba lenne, így nem tudom, hogy ezek a dolgok természetesek-e.

Akinek vannak tapasztalati, segítenének?

Még 5 nap van mensiig.


Előre is köszönöm! :)

2019. nov. 2. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is idő előtt teszteltél ismételd meg már biztos mutat valamit 🙂
2019. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újra tesztelhetsz mostmár nyugodtan. Ha van baba erősödnie kell a tesztnek. Hajrá!
2019. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn tesztelek és jelentkezem! :)
2019. nov. 2. 19:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemrég megcsinált egy 10-est és negatív lett.
2019. nov. 4. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el még van pár napod a nem vártig. Amíg nem jön meg van remény!
2019. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ha nem jön meg tesztelek, és jelentkezem.

2019. nov. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!