Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek vékony...

Van itt olyan, akinek vékony volt a méhnyálkahártya, de teherbe tudott esni?

Figyelt kérdés
7 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül. Öt évig szedtem a gyógyszert, amitől a menstruaciom nagyon kevés lett, de a gyógyszer letevése után sem állt vissza,bár picit jobb lett. Kétszer is voltam nőgyógyásznál, mind a 2szer azt mondták h a méhnyálkahártya vékony (7 mm vt a ciklus közepén). Jövő héten kell mennem hormonvizsgálatra. Van itt esetleg olyan, aki ugyanilyen problémával küzdött, de később teherbe tudott esni?
2019. nov. 2. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem vékony volt, 4mm 21 napon, meg ilyesmik. Ez nagyon megmaradt.

Ugye a mehnyalkahartya a progeszteron nevű hormont által vastagszik (bocsi, ha már tudod) az e-vitamin minimálisan segít termelődni és vastagodni.

Elég magas dózisban kellett szednem+ vasat ajánlották.. nagy nehezen lett 8mm párszor. De ez volt a max. (onnantol, hogy elmúlt a menzesz szednem kellett 25.ciklusnapig 600mgot) végül mikor terhes lettem, abban a ciklusban megint csak 4mm volt, mert nem szedtem az E vitamint, már elegem volt. De így is megfogant a kisfiam és me is tudott agyazodni szépen!! :)

Én úgy gondolom a 7mm szép, hisz a ciklus közepén vagy, meg csak most fog vastagodni, mert most valahogy volt peteeres és utána kezd termelődni több progeszteron.


Én próbálkoznék a helyedben E vitamin és vas szedesevel.

2019. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem kb 2 napos a mensim, vékony volt valszeg de ez tipp mert nem paráztam rá annyira h megérje nekem stresszelni a dokinál...

gyógyszer alatt egyáltalán nem volt mensim sem - mindez 20-30 éve - azonnal terhes lettem mind a 3 esetben vagy a gyógyszer abbahagyása után vagy a spirál levétele után azonnal.

a legkisebb 8 éves az nem volt olyan rég :D

2019. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!