Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babás lettem?

Szerintetek babás lettem?

Figyelt kérdés
Az első clostys hónapban sikerült a babaprojekt,ikrekkel lettem várandós,aztán egy hajnalban begörcsöltem és kórházba kerültem.Kiderült,hogy a gyógyszer miatt 11cm-es ciszta lett bennem ami megcsavarodott,azonnal megműtöttek,napokon keresztül próbálták a terhességet gyógyszeresen fenntartani,sikertelenül,elvesztettem a babákat.2 héttel a misseb ab után olyan nyúlós folyásom volt,a saját orvosom 2 hetet mondott a szextilalommal kapcsolatban,így a férjemmel együtt voltunk védekezés nélkül.(Nem Magyarországon vagyok,itt más a szabály)Ma van 5 hete a műtétnek,mensinek nyoma sincs még.A mai délutáni teszt,halvány pozi lett,de úgy hallottam lassabban ürül ki a hcg ikerterhesség esetén.Szerintetek újból babás lehetek?
2019. nov. 6. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak meg urul ki a szervezetedbol. Am ez a babas lettem annyira idiota
2019. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hány hetes volt az ikerterhességed?
2019. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ugyanez történt, csak a lombik után, de nekem nem is volt kérdés, hogy megmarad-e a terhesség. Megkérdezhetem, hogy nálad mi volt az oka, hogy nem maradt meg? Vágtak vagy laparoszkópiával műtöttek?


Nézess hcg hormont, majd két napra rá megint.

2019. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vágtak sajnos, túl nagy volt a ciszta.Az orvos szerint amikor eltávolították a cisztát ,leesett egy bizonyos hormon,a progeszteron,ezt próbálták gyógyszerrel pótolni,sikertelenül,ennek következtében elhalt a terhesség :( 9 hetes voltam az kimaradt
2019. nov. 6. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. 😢 Közben rájöttem, hogy nekem nem volt cisztám, csak 10 centisre megnőtt petefészkem, ami kétszer megcsavarodott. Így azt ki tudták tekerni laparoszkópos műtéttel. Én 7 hetes voltam és a lombik miatt a kezdetektől szedtem és szúrtam progeszteront.
2019. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a kép a tesztről

2019. nov. 7. 09:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Akár egy hasonló teszttel is próbálkozhatsz, hogy legalább két napra rá erősödik-e, de a legbiztosabb a 2 naponkénti hcg vérvétel lenne. Egy tesztből nem lehet megmondani.
2019. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok erőt kívánok neked, hamar újra terhes leszel és minden rendben lesz!
2019. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


A bal szerdai , a jobb mai. Erősebb lett szerintetek?

2019. nov. 9. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, erősebb lett! :)
2019. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!