Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhes a barátnőm...

Lorenzo19 kérdése:

Lehet e terhes a barátnőm hogyha nem szakadt el az óvszer viszont a nemi szerve alatt volt egy fehér rész ami úgy nézett ki mint a sperma? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Az óvszer nem szakadt el aktus közben ezt megvizsgáltam többször is és még vizet is engedtem bele hogy megnézzem hogy szivárog e de nem szivárgott. Viszont aktus után arra lettem figyelmes hogy a nemi szerve alatt volt egy fehér rész, egy fehér "tócsa". Lehet hogy ez a fehér tócsa nem sperma volt hanem valami más? Esemény utáni tablettát vegyen be?
2019. nov. 6. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezért vegyen be? Azért mert te fèlsz? Láttad hogy a gumi nem szakadt el. Valószínű a hüvelyváladéka volt alatta.
2019. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

A nők hüvelyváladéka is lehet fehér színű, pont olyan, mint a sperma, ránézésre nem fogod tudni, hogy melyik. Ha nem szakadt ki az óvszer, akkor a hüvelyváladékát láttad.

Nekem egyébként 25 év alatt nem szakadt ki az óvszer, de azt olvastam, hogy ha kilyukad, akkor szét is hasad, direkt így van tervezve, hogy látható legyen ha kiszakad. Nem kell utána vízzel töltögetni.

2019. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Változik a hüvelyváladék a ciklus során. Nekem is szokott fehér lenni, ez teljesen normális, hasonlít a spermához. Ízre különbséget tudtok tenni.
2019. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Mostmár egyeltalán nem aggódok.
2019. nov. 6. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Anyám borogass...
2019. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez azt jelenti, hogy valamit jól csináltál. Fokozott izgalmi állapot, majd orgazmus után szokott nagyobb mennyiségű és fehér lenni...


Nem g€¢¡ volt, nyugi 😂

2019. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!