Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hónapja vagyunk együtt...

9 hónapja vagyunk együtt megszakitással védekeztünk nem estem teherbe eddig, most véletlen belém ment nagy az esély hogy terhes lehetek? Ha a 9 honap alatt megszakításal védekeztünk és nem volt semmi baj pedig az elő valadékba is lehet sperma

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakivel volt hasonló stb legyen szíves le irni nekem és nem a kár örvendő észt osztó dolgokat

2019. márc. 5. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

50%.

Vagy igen, vagy nem.

Miért nem valami megbízhatóbbat használtok?

2019. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bármit írni.. Vagy igen, vagy nem.. Most h másnál mi volt, nem reveláns. Értem h benned van a para, de ha bevállaltad a helyzetet, akkor az lesz ami lesz.
2019. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy a megszakításos módszer nem védekezés.Utolsó voltam.
2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előttem íróknak igazuk van. Amit tehetsz, hogy felíratsz esemény utáni tablettát... bár az is előfordulhat, hogy már terhes vagy amúgy is egy korábbi együttlétből...
2019. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Esetleg nem vagytok termékenyek.

Ez meg itt fogamzásgátlás kategória.

2019. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Mi 5 évig megszakítással védekeztünk, egyszer sem estem teherbe. Mikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk akkor a 2. hónapba sikerült.
2019. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Akik megszakítással "védekeznek", és nem esnek x ideig teherbe, azoknak SZERENCSÉJÜK van, ugyanis ez nem védekezés. Az meg hogy beléd is élvezett, igen, erősen esélyes hogy terhes lehetsz, szóval igen, ajánlott egy esemény után tabletta bevétele ha nem akartok gyereket.
2019. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
A megszakítás nem védekezés, simán lehetsz terhes. Miért nem fogjátok már fel???
2019. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezö te nagyon okos lehetsz.

A pali engedtem hogy belédmenjen, erre most még idejössz sírni, hogy lehetsz e terhes. Elárulom, így készül a gyerek!

2019. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen pontosan tudom hogy keszül a gyerek és emlitettem fent hogy az észt osztokra nincs szükségém pontosan tudom hogy keszül a gyerek, hogy ez nem 100% védekezési módszer szoval köszönöm ezt én is tudtam bárcsak tudnának az emberek értelmezni és olvasni hogy ott van nem kell a kár örvendő észt osztó emberek véleménye....
2019. márc. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!