Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovu napjától számolva...

Késői ovu napjától számolva ma van a 12. nap. Mikor teszteljek, hogy biztos eredményt kapjak?

Figyelt kérdés
Eddigi tesztjeim negatívak, ha minden igaz(ovu teszt alapján a ciklusom 22. napján volt pozitív most vagyok a 33. napon) együttlét volt, most pedig már nem tudom mi a helyzet. A mellfeszülésen kívül nincs más tünet( volt egy aprócska hasszurka pár napja, de csak egyszer..) A mellem amúgy is szokott feszülni mensi előtt. Plusz van egy jó pár pattanásom.

2019. nov. 8. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentkezik a menzesz, szerintem tesztelhetsz. De aktustól számítva minimum 2-3 hét mire kimutatja
2019. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nehéz elhinni, hogy gyermeket vállaló nők nem iskolázottak annyira, vagy nem bírnak egy nagyon egyszerű információnak utána nézni, miszerint a menzesz kimaradását az első tünet és az előtt tesztelhetsz sőt lehet pozitív is lesz de akár kémiai is lehet. Mi ebben annyira nehéz hogy minden áldott nap négyen megkérdezik?
2019. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert ennyire szeretnénk vagy éppen nem szeretnének babát. Mert talán egy kis segítséget,tanácsot,pozitív megnyilvánulásokat várunk. Ha nem tetszik ez a kérdés minek írsz alá?! Iskolázott vagyok, képzeld el, de attól még vágyhatok nagyon valamire. :)
2019. nov. 8. 13:57
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha kimarad a mensi, akkor tesztelj. Vágyhatsz rá, de attól még nem kell hülyeségeket kérdezni. Nem terhességi teszttől leszel terhes.
2019. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon nem ez a hülye kérdés. Tisztában vagyok, hogy hogyan készül egy gyermek, de nem kell kioktatni csak válaszolni... nem szeretem az ilyeneket...
2019. nov. 8. 14:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Lassan már az ember sehol nem kérdezhet semmit,mert leszólják...
2019. nov. 8. 14:10
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Le se írtad, hogy hány naposak a ciklusaid.
2019. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván totál rendszertelen a ciklusa, amit ahelyett, hogy kivizsgáltatna, azzal próbál áthidalni, hogy "nagyon vágyik rá".


Ha tényleg akkor volt ovulációd, akkor 4-5 nap múlva már biztosat kellene mutatnia a tesztnek. De amúgy nem akkor van ovuláció, amikor pozitív az LH teszt, hanem amikor először negatív.

2019. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ezt azért csak érted hogy nem attól leszel terhes hogy vágysz rá és idő előtt tesztelsz. Ezért felesleges a kérdés, mert semmivel nem segít hozzá a teherbe eséshez. Ha praktikákat kérdeznél, hogy mivel lehet a teherbeesést elősegíteni megérteném de ez a kérdés és hozzá ez a magyarázat szimplán logikátlan. Ezt nyilván te is érzed
2019. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom milyen hosszú a ciklusom. Inkább ne is írtatok volna semmit. :)
2019. nov. 8. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!