Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovu napjától számolva...

Késői ovu napjától számolva ma van a 12. nap. Mikor teszteljek, hogy biztos eredményt kapjak?

Figyelt kérdés
Eddigi tesztjeim negatívak, ha minden igaz(ovu teszt alapján a ciklusom 22. napján volt pozitív most vagyok a 33. napon) együttlét volt, most pedig már nem tudom mi a helyzet. A mellfeszülésen kívül nincs más tünet( volt egy aprócska hasszurka pár napja, de csak egyszer..) A mellem amúgy is szokott feszülni mensi előtt. Plusz van egy jó pár pattanásom.

2019. nov. 8. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha 22. napon volt pozi az Lh teszt, akkor 23-án volt ovu és a ciklusod 24. napja az első dpo. Tehát a 33. nap még csak a 9. dpo. Ilyenkor még majdnem mindenkinek negatív a teszt. Tesztelj két nap múlva. Szurkolok
2019. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel szerintem, kevés emberben van empátia.

ha butaság is egy kérdés , akkor sem kell lehurrogni rögtön az embert, hanem segíteni , hiszen ezért van ez az oldal.

a tünetek amiket leírtál lehetnek premenstruációs tünetek , de utalhatnak terhességre is.

Barátnőm is érzett hasszurkálást még a pozitív teszt előtt, dehát ez sem jelent semmit ,mert én gyakran érzek ilyet pedig nem voltam még terhes, szóval én azt mondom tesztelj akár minden nap , ha nem sajnálod a pénzt a tesztekre.

Most őszintén nem értem miért fáj az bárkinek, hogy te vagy bárki más idő előtt tesztel.

Viszont sajna szerintem sokszor a nemvárt napjánál előbb nem jelez semmit a teszt, sőt valakinél főleg ha későn fogant csak később jelez, szóval na ..azért drukkolok:) írd meg , hogy mi lett végül.

2019. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló! Vannak még kedves válaszadók!!
2019. nov. 8. 18:59
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, hálás vagyok, hogy ilyen szépen válaszoltatok!
2019. nov. 8. 19:01
 15/17 anonim ***** válasza:

Nyílván a rosszindulatú hozzászólóknak vagy nincs még gyerekük vagy ha van érezzék magukat nagyon szerencsésnek. Nem tudják hogy milyen érzés az amikor egy nő bármit megtenne hogy össze jöjjön a babóca és minden pozitív tanács, tapasztalat segít hogy ne veszítse el az ember a reményt, hitet. Ha meg nekik is nehezen jött össze akkor meg megértenék, hogy ilyenkor hajlamosabbak vagyunk bármilyen kérdést feltenni annak érdekében hogy valami biztató választ kapjunk.

Persze az sem segít ha álomvilágba ringatjuk a másikat és csak csalódás lesz a vége...

De lehet egy kicsit empatikusabban is válaszolni.

Ne aggódj kérdező én együtt érzek veled, mi is nagyon szeretnénk már hogy össze jöjjön, bármit megtennék érte. Renélem nektek is hamarosan sikerűlni fog, szúrkolok!!😉

2019. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
8 hetes terhes vagyok, 10-es TSH-val estem teherbe, múltkor már lement 7-re. Áldottnak érzem magam, sikerült <3
2020. jan. 10. 17:30
 17/17 anonim ***** válasza:
de jó gratula! :)
2020. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!