Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsán jelentkező vérzés...

Furcsán jelentkező vérzés utalhat babára?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk. Most a nem várt napja előtt egy nappal egy két órás kocsizás után rózsaszínes, picit véres volt a pisilés, de utána semmi konkrét csak barnázás. Az is alig.

Most vagyok a második napon a barnázással. Még reménykedhetek vajon? A ma reggeli teszt még negatív.


(Tudom hogy nem vagytok orvosok, bármi lehet ez. csupán kíváncsiságból írom a kérdést)


2019. nov. 9. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, nem vagy terhes.
2019. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább a menstruáció jele ez.
2019. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megcáfolom az előttem hozzászólókat.

Nálam az volt,ami nálad. Hétfőre nem vártam és előtte hét szerdától szombatig barnáztam minimálisan, sőt két alkalommal rendes kevés piros vér is jött belőlem,ennek ellenére pozitívat teszteltem.

Az orvos nem látott hematomát, így nem nem tudni honnan jött a vérzés és miért.

2019. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszt negatív, nincs hcg. Nincs terhesség.
2019. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negatív teszt és barnázás, nem nagyon reménykednék. Ha pozi lenne, akkor meg aggódnék a progeszteron hiány miatt. Kitartás és türelem!
2019. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történik bennem, mert a melleim is fájnak még, ilyenkor már nem szokott. Így van, nincs hcg. :(
2019. nov. 9. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Amég nem jön meg, van remény. De sajnos nekem mindig így kezdődik a mensim :(
2019. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!