Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még pici remény babára?

Van még pici remény babára?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a nemvárt napja. Kb 5 napja görcsölgetek, mindig azt gondolom masnap megjön, de semmi.

Tegnap reggel pisilés után rózsaszín volt a wc papír, tettem be tisztasági betétet, hogy megjött. De azon pár óra múlva csak egy kb 5ft-os nagyságú barnás maszat volt. És azóta sincs semmi. Ugyanúgy görcsölgetek. Tesztek negatívak. Bár csak az az olcsó vaterás van itthon...


2019. nov. 9. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt negatív. A kis barna is vér, inkább a hormonok szórakoznak.
2019. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy az elsö írta.
2019. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni. Sajnos nekem is így kezdődik. Szurkolok a következő ciklushoz
2019. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem általában így indult be a menstruációm, kivéve mikor terhes lettem akkor ez elmaradt. Persze amíg nincs rendes vérzés addig van remény de sajnos a vér alapvetően nem jó ómen, akkor sem ha csak kevés. Szurkolok hogy miharabb sikerüljön
2019. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, hogy megjön :(

Csak fura, mert azon a tegnapi maszaton kívűl ami reggel volt, azóta semmi. Minden mensim 3 nap barnázással kezdődik. Nem is tudom miért, de csináltam egy lh tesztet. Az persze full pozi.

Amég nem jön meg, addig reggelente tesztelgetek. Majd kiderül....

2019. nov. 9. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokaknál változik a ciklus hossza mikor elkezdenek élesben próbálkozni. Mondjuk nekem pont megrovidult de sokaknak hosszabb lesz pár nappal
2019. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a ciklus hosszabbodásán már túl vagyok, lassan 6 év után....
2019. nov. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!