Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy pici remény a babára?...

Van egy pici remény a babára? A többi lent

Figyelt kérdés

Ma lenne elvileg esedékes a mensim de eddig még nem jelentkezett.Szerencsére!A gondom az,hogy tegnap mégis volt egy kis barna folyásom.Nem szokott lenni mensi előtt.A melleim fájnak,viszketnek.A hasam nem görcsöl most pedig szokott. Viszont pár napig szurkálást éreztem a petefészkemnél és a hasam alján. Ez is elmúlt már. Fáradt vagyok nagyon és este hamar elalszom épphogy leteszem a fejem 8-9 fele már alszom is az elmúlt 2-3 napban!Nem képzelek be terhes tünetet de jó lenne ha végre baba lenne!Szerintetek?Nektek ilyen szituban baba volt vagy mensi?Pontos a mensim de tudom még bármi lehet!

Még annyi hogy házat vettünk és tegnap nagyon sokat dolgoztam még ha parasztos is kapáltam a kiskertet meg gereblyéztem!Lehet ettől volt egy csepp barnás valami a tisztaságin?Ha baba van akkor nem lesz ettől baj ugye?

de rágörcsölni sem akarok ezért is csinálok mindent úgy mint máskor!


2016. febr. 29. 17:02
 1/4 anonim válasza:
Én a terhességem alatt kapáltam, sőt 7 hónaposan laminált padlót tettem le. 8 hónaposan szobát festettem. De tény, hogy az első időszak a legérzékenyebb ilyen szempontból. Szerintem csinálj egy tesztet és minden kiderül.
2016. febr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet baba. :) Ha ma lett volna esedékes, most már simán tesztelhetsz.
2016. febr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel csinalj szerintem tesztet mindenkepp! Aztan ird meg az eredmenyt :) megy a drukk
2016. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van esely ra :) Nekem is volt barna folyasom mikor megkellett volna jönnie . szoritok :)
2016. márc. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!