Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom meg hőmérőzéssel,...

Hogyan tudom meg hőmérőzéssel, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy minden nap mernem kell a hőmérsékletem és úgy tudom meg hogy mikor van peteésésem. Csak azt nen tudom, hogy ha esetleg sikerűlt a baba akkor a nem várt menzi előtt magasabb a hőm? Elvileg ezzel a hőmérőzéssel a nem várt menzi előtt megtudhatom hogy terhes vagyok e? (Tudom a teszt és a nőgyógyász adhat pontos eredményt)
2019. nov. 9. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Inkább várd meg türelmesen hogy megjön e a menzesz! Ha kimarad vegyél tesztet. Ennek a hőmérőzésnek nagyon bizonytalan eredménye van és nem is jó semmire.
2019. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Elvileg a menstruáciò napja előtti vagy utáni 1-2nappal leesik a hő ha nem vagy terhes. Legalábbis nálam így van , ha ma leesik , holnap meg fog jönni. De csak akkor értékelhető , ha mindig ugyanabban az időben méred
2019. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Terhességi teszt állapîtja meg.
2019. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nálam például ez egyáltalán nem működik. Ugyanis az én hőm csak az az utáni napon szokott leesni, amikor megjön, így viszont tök mindegy, hiszen, ha megjött, akkor minek nézzem a hőmérsékletemet, hogy terhes vagyok-e - nem vagyok, mert megjött :) Elvileg vannak nők, akiknek a menstruáció előtt közvetlenül esik le és így,ha viszont nem esik le, abból sejtik, hogy terhesek. De ehhez hónapokig kell folyamatosan mérni, hogy lássa az ember, hogy ő melyik csoportba tartozik. Szerintem is az van, hogy ha megjön, nem vagy terhes, ha meg nem, akkor az vagy, és mindegy akkor már... igazából amit indikálhat, az az, hogy ha terhes vagy, de elkezd esni a hőd, akkor csökken a progeszteronszint, és lehet, hogy vetélni fogsz. Tehát én nem terhesség előrejelzésére használnám, hanem, ha terhes vagyok, az első időben annak figyelésére, hogy minden oké-e.
2019. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem vagy képben a hőmérőzéssel, akkor nagyon nem neked való, nagyon sok szabályt be kell tartani, ráadásul nem tudod meg előbb, mintha terhességi tesztet csinálsz.
2019. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz másabb, csak nem esik le a hőd a várt menzesz utáni napokban sem. De addigra ugye sokkal biztosabb eredményt kapsz a terhességi teszttől, szóval nem erre találták ki, hanem a peteérés belövésére.
2019. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A hőmérőzés nem erre való.
2019. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Itt van még egy válasz amit le lehet pontozni.
2019. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!