Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki a hétvégére...

Van itt olyan aki a hétvégére nem várja?

Figyelt kérdés

Én 15-re nem várom. Persze semmit nem érzek. :) Van olyan aki hasonló cipőben jár és izgatott?

Ma vagyok a 9. dpo-n



2019. nov. 10. 13:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Én mára várom de még semmi jele, máskor előtte 2 nappal szokott barnázni, most semmi. Reggeli tesztem negatív lett, holnap reggel is csinálok egyet, nagyon izgulok 😊😊😊
2019. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok :)

Mára nemvártam, és barnázás sincs. Reggeli teszt negatív. Holnap reggel újra :)

2019. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Majd írj 2. h mit mutatott a teszt és persze kérdező is :) Megfeszülésen kívül mást nem nagyon érzek egyelőre... ti? Nemrég kezdtük a "projektet", ez a második hónap. Nektek?
2019. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Szurkolok mindenkinek. Nekünk ez az 5. hónapunk és a második gyerkőcre gyúrunk. Én is tesztelek holnap, van egy rakás tesztem itthon. :D

Nagyon fáj a mellem és feszül a hasam is, de ez szokott néha lenni nálam menzesz előtt is, úgyhogy az nem jelent semmit. Írjatok ha tesztelték. ;)

2019. nov. 10. 16:07
 5/50 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a 8.hónap.

Jó pár napja fura a hasam. De a mensis tünetek egyáltalán nincsenek. Nem érzékeny a cicim, nem vagyok idegbeteg. Viszint az érzem, hogy holnap meg fog jönni. Most is úgy gondolom reggelre megjön...

M.

2019. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Hány napja késik M.? Teszteltél már?
2019. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Én vagyok a második is. Péntekre-mára nem vártam. Nem is jött. Vagyis pénteken volt egy kb 5ft-os méretű barna pacám. Azt hittem megjön, de azóta sincs semmi. 10es one stepek negatívak.

M.

2019. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Lehet csak később volt ovud M. Nem csináltál LH tesztet? Amíg nem jön meg van remény. Holnap én is tesztelek. 🙈🤗
2019. nov. 10. 17:59
 9/50 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban nem csináltam, és nem is koncentráltam a babára. A munkám miatt november, és december elég stresszes.

Gondoltam elengedem a témát januárig 🤣

Erre itt van, nem jön meg. A ma esti xepilemen, mintha lenne valami. Fe szerintem beképzelem. Reggel kiderül😊

Írjatok mindenképp!!!

Szorítok!

2019. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok. 🤗 Nekem még csak a 10. dpo de szeretek tesztelni. :D Megírom mindenképpen hogy mi lett.
2019. nov. 10. 19:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!