Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt ugy valaki h pozitivat...

Járt ugy valaki h pozitivat tesztelt és cisztája volt, de közben baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan megvolt de nem normálisan ahogy szokott lenni. 3 napig tartott abból egy nap végig barnázás, és 2 nap vérzés. Amikor elmúlt csináltam egy tesztet ami halványan de pozitiv lett, rá 3 napra ismét csinátam egy délutániból az is halványan de pozitiv lett. Egy hétre rá ismét csináltam ami negatic lett mind a 2. X-epil teszt volt.
2010. júl. 18. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek ciszta lehetett/lehet? Tüneteim viszont vannak. Mellbimbo égés, székrekedés 1 hete, szédülés, néha egy kis hányinger, kajaundor, puffadás szélgörccsel.
2010. júl. 18. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem cisztat allapitottak meg 2008 nov-ben.Azt hittük a parommal nem is lehet gyerekünk,es igenis baba volt,csak a ciszta eltakarta.
2010. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelek, hát naon gratulálok.:)
2010. júl. 18. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy cisztád van nem feltétlenül jelenti azt, hogy attól lesz pozitív a teszt. Csak rosszindulatú ciszta termel HCG-t, ami nagyon nagyon ritka.

Tehát nem kizárt a terhesség.

Ciszta mellett is éppúgy teherbe lehet esni, általában terhességkor felszívódik magától.

2010. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akk reméljük h baba van:D Drukkoljatok:D
2010. júl. 18. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is cisztát állapított meg a doki, pedig nekem is pozitív lett a tesztem. Rá pár napra meg is jött. Kedden megyek vissza dokihoz, Szerintem nálam nincs baba.
2010. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!