Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetesen ez a hasfájás baj?

8 hetesen ez a hasfájás baj?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, és olyan érzés az alhasam mintha lenne benne egy fél tégla, nem tudom mashogy kifejezni, nem fájdalmas érzés, csak olyan mintha valami húzná le, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki, remélem érthető.
2019. nov. 13. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a méhszalagok nyúlását érzed, szerintem nem gond. Előfordulhat még később is, hiszen egyre nagyobb súlyt cipelsz 🙂 Ha nincsenek erős görcseid amihez esetleg vérzés társul,akkor addig szinte normális. Egyél magnéziumot, az segíteni fog.
2019. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik este nàlam is volt ugyanilyen. Mintha nagy súly lett volna az alhasamban, keménynek is éreztem. Másnap reggel semmi nem volt.
2019. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönön a kedves válaszokat, fájdalmat egyáltalán nem érzek😊
2019. nov. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!