Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek, vagy már nincs...

Teszteljek, vagy már nincs értelme?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm okt. 11-13-ig volt, ami 1 héttel korábban jött, mint kellett volna (16-19 helyett). 18-án voltam a nőgyógyászomnál, az ultrahang azt mutatta, hogy az egyik petefészkemben 5, a másikban pedig 7 tüsző van. Semmi eltérés, csak kicsit felborult a ciklusom.

A novemberi menstruációm első napja így az októberiből számítva nov. 13-16 helyett november 8-11-ig volt esedékes. 8-án este volt egy apró vérzésem, illetve 10-én reggel szintén egy pár csepp, de se betét se tampon nem kellett, mert ezen a 2 “folyáson” kívül semmi nem volt.

A mellem már lassan 2 hete nyom, húzódik, amit csak szoptatáskor éreztem eddig, se terhesség se mensi alatt. Se terhes se menstruációs tünetem nincs. Az a 2 “vérzés” lehetett a mostani menstruációm, és ne is reménykedjek, vagy még érdemes tesztelni?


2019. nov. 14. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló volt velem, nekem pozitív lett a teszt.
2019. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha késik és nem is teszteltél még akkor persze, hogy érdemes tesztelni.

Nekem is volt, hogy jóval korábban jött meg, 28-29 nap helyett nekem 24 napra utána meg szokásosan 28-29 napra megint, néha 27, szóval nekem nem késett emiatt a következő menzeszem.

Drukkolok, majd írd meg milyen lett a teszt :)

2019. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Tesztelj és kiderül! Írd meg hogy mi lett :)
2019. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Annyi a különbség hogx nekem hétfő óta barna folyásom van. Orvosi vizsgálat alapján mimden babára utal, de a tesztek negatívak. Uh sem látszik semmi. Ma 4 napja késik.
2019. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es valami változás?
2019. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap hajnal 2-kor is negatív, és ma délben is. Persze sosem első pisi, mert olyankor nem igazán érek rá, de azért 2 negatív 2 napon belül mondható már készpénznek szerintem :(

Fura, mert melleim egyre jobban fájnak, már a petefészkem környékén is szúró érzésem van, és mensi még mindig sehol.

2019. nov. 16. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem semmi, nem tudom mi lehet. Majd írj ha van valami változás.

Előző voltam :)

2019. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Megjött :(

Görcsök nélkül, de eléggé sok.

2019. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!