Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Ti melyik...

Miért van ez? Ti melyik csoportba tartoztok? Hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Valaki esküszik hogy ha csak 1 csepp elővaladék is be kerül ujjról, vagy esetleg óvszer külsejéről hüvelybe az illető terhes lesz, míg más kapásból rá vágja hogy lehetetlen.

Nem megszakításra gondolok.



2019. nov. 14. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Én azt gondolom, hogy erre nagyon nagyon kicsi az esély! Mondhatni szinte semmi.
2019. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Szerintem akkor van rá kicsi esély, mikor termékeny az ember
2019. nov. 14. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ez sajnos olyan dolog, hogy az ördög nem alszik. Még akkor is igen minimális az esély ha epp peteeresed van. Hat meg ha nincs is?! De most ha azt mondom hogy millióból 1 és pont te vagy az az egy egy atbulizott éjszaka utáni egyéjszakás kalandtol? Vigasztal?
2019. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem vigasztal. Én pl nem termékeny időszakomban éltem át úgy ujjazást hogy a barátom kezén lehetett előváladék. Mégis picit bennem van a stressz. Ám ezen az oldalon minden 3. kérdés ilyenről szól így én inkább ki sem írom, de érdekel hogy csak gonoszkodni akarnak e vagy tényleg elhiszik hogy szinte biztos hogy valaki ennyitől terhes
2019. nov. 14. 19:26
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Én egyik csoportba sem tartozom. Nem lehetetlen, de nagyon minimális rá az esély. Nem feltétlenül minden fekete vagy fehér.
2019. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-)
2019. nov. 14. 19:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki azt állitja, hogy előváladéktól lett terhes, ott több is becsúszott annál. Még spermás ujjtól is kb lehetetlen. De ezen az oldalon minden masodik ember vagy előváladéktól esett teherbe, vagy kiszaladt a gumi.
2019. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, az a második kedvencem. Kb 10 emberből 8nak kiszakad, pedig azért nem olyan mindennapi esett az szerintem a való életben... én hülye régen meg teljesen elhittem mindent amit itt írtak
2019. nov. 14. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt sajnos elég vad dolgokat is tudnak írni, ajánlatos fenntartással kezelni ezt az oldalt. De ha belegondolsz, ide tényleg olyanok írnak, akik ilyesmit akarnak kérdezni. Képzeld el azt a szitut, hogy mondjuk ötszáz pár szexel egy éjszaka (persze nem egy időben, és nem egy helyen... 😂), közülük egy párnál kiszakad a gumi. A való életben a többi 499-nél minden flottul működik. Abból az egy párból ír valamelyik tag ide. Két-három naponta előfordul egy ilyen eset. Így ha belegondolsz, egyáltalán nem reprezentatív az a minta, ami itt van, csak azt látjuk, akiknél valami probléma van. Ugyanígy van ez a beágyazódási vérzéssel, a terhesség elején történő "mensi"vel, vagy épp azzal, hogy valakinek nem mutatta a teszt a terhességet, mert valami oknál fogva nem választja ki a veséje a hcg-t. Innentől kezdve ez nem feltétlenül rosszindulat, csak ugyanazok az emberek írjak le többször ugyanazokat a tapasztalatokat, és persze, hogy elferdül a valóság.
2019. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik alkalmazlanok az óvszerre, mint én😐

Egyszerűen szakad bármelyik, bármelyik korábbi partneremmel...plusz síkosítóval is...



Nah mindegy, becsúszott gyerek nem lett, a férjemmel, amikor akartuk pedig lett 2-3 ciklus alatt


Viszont pl a férjemnek anni előváladéka van, hogy csak na



Szóval ezeket a kérdéseket16-22 közti rendkívül fogékony nők teszik fel

Ők általában "bekapják a legyet"


Én nem kockáztatnék előváladékos ujjalkal..sem

Mert nem segít ha 10000-ből én vagyok az az egy...

2019. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!