Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy férfi mivel tud védekezni,...

Egy férfi mivel tud védekezni, a nő teherbeesése ellen? De itt ne a megszakításra és az óvszerre gondoljatok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fekszik le vele. (Amúgy óvszer, de azt valamiért kizártad.)
2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha nem szexel vele. vagy nem értem a kérdést, ezen kívül van, amit írtál te, és védekezhet a nő is. vagy elkötik magukat.
2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet valami gyógyszerrel mint pl nőknek a fogamzásgátló????
2013. márc. 28. 11:40
 4/19 anonim ***** válasza:
volt szó anno valami szuriról pasiknak, de lila gőzöm sincs, van-e olyan, vagy csak valami felkapott hír volt. muszáj itt, mint az élet sok területén, kompromisszumot kötni, hacsak nem azzal van a gond, hogy a nő gyereket akar, te meg nem, de úgy gondolod, nem kellene vele ezt megbeszélned.
2013. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a nők szedtek eddig is gyógyszert,mert férfiaknál ez komplikáltabb dolog.
2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy én vagyok a nő és a párommal 3hónapja "próbálkoztunk" ... legalábbis abban a hitben voltam, tegnap pedig aztmondta gondoskodott ő arról, hogy ne legyen most baba. De hogyan? Mikor sem óvszer sem megszakítás nem volt....
2013. márc. 28. 11:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Gondolom maszturbált előtte, így a jobb állapotban lévő spermiumok fölöslegbe mentek.
2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
no hát ti se beszélgethettek sokat:S ülj le vele, és tőle kérdezd meg!!!
2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, titkolja
2013. márc. 28. 11:51
 10/19 anonim ***** válasza:
azt javaslom, erre a hozzáállásra NE tervezzetek még gyereket, ez nem egy normális kapcsolat!!
2013. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!