Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 év alatt tudok kérni...

18 év alatt tudok kérni terhességi vizsgálatot szülői jelenlét nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy ideje hányingerem van. A mensimnek meg kellett volna jönnie már, de még az elő görcseim sem jelentkeztek eddig. Szülő nélkül lehet kérni esetleg terhességi vizsgálatot. Anyám nem tudja jönni a kistesóm miatt, apámat meg nem ráncigálnam el ilyenekre.

2019. nov. 14. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, menj csak el... bár ezt anyukád is tudná, csak őt nem mered megkérdezni:(((
2019. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a dm-be vagy rossmanba, és veszel egy teszet cc. 1500 Ft-ért. Ha nincs a környéken, akkor gyógyszertár.
2019. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először én is tesztelnék.
2019. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány napja késik?


Egyébként jól mondják előttem, először vegyél egy tesztet, szerintem bőven jó a 300 forintos Facelle is


A doki is azt fogja kérdezni elsőnek hogy csináltál e tesztet

2019. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy tesztet először. Aztán ha pozitív, irány a doki. Én mondjuk anyukád helyében megoldanám valahogy, hogy azt a kis időre, amíg veled orvosnál van, addig valaki vigyázzon a kistesódra, pl apukád. Te is ugyanúgy a gyereke vagy, elvárható a dolog. Ha pozi a teszt, akkor meg főleg, ugyanis akkor elég komoly döntés előtt állsz.
2019. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!