Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 5 nappal barna...

Aktus utan 5 nappal barna pecsetelo folyas?

Figyelt kérdés
5nappal ezelott volt az aktus, egesz heten enyhe gorcsolo fajdalmat ereztem, faj a fejem, kicsit emelyegtem is, ma pedig enyhe barna folyasom volt. Nem tudom, lehet csak bebeszelem magamnak, de szerintetek ez lehet a terhesseg jele? Tesztet meg korai csinalnom, azzal varok meg 5-6 napot.
2019. nov. 15. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod, hogy mikor volt ovud, és az öt napja volt, akkor esélytelen, hogy terhesség legyen a háttérben. Öt nap alatt meg el sem kezdődik a beágyazódás, még csak vándorol a petesejt a petevezetőben.


Amúgy ha lenne annyi hcg, amitől tünetek vannak, akkor már a teszt is mutatná.

2019. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont akkor volt peteeresem mikor együtt voltam a parommal
2019. nov. 15. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:
A beágyazódás is okozhat vérzést, de teljesen felesleges tesztelned 5-6 nap múlva, majd ha nem jön meg. Az émelygés és társai meg még nem lehetnek a terhesség tünetei.
2019. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

A beágyazódási vérzés egy legenda.


A barna folyás lehet éppen fertőzés jele, vagy az is lehet, hogy szex közben felsértettétek a hüvelyed falát. De a terhességnek ilyen korán nincsenek tünetei.

2019. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Beágyazódasi vérzés nincs!
2019. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 16. 15:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Most ott tartok, hogy 3.napja barna pecsetelesem van ami csak a wc papiron latszik es nagyon gorcsolok. A mensim hivatalosan 9nap mulva jonne meg
2019. nov. 17. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért lettem lepontozva? Fàj az igazsag vkinek?
2019. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs beágyazódási vérzés?
2019. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is le lettem pontozva, nem csak te, 65%.


Beágyazódási vérzésre visszatérve: egy petesejt átmérője tized milliméteres nagyságrendű. Ha elkezd oszzódni, akkor sem lesz sokkal nagyobb. Most képzeld el, hogy egy tűvel megszúrod az ujjad, mennyi vér keletkezik? Szerinted abból mennyi marad, mire a nyálkahártyádtól leér? Minden szakirodalom azt mondja, hogy extrém ritka. Ehhez képest itt minden második nőnek van. Kész röhej.

2019. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!